SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

vztahy v rodině

co s tím?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sedmset sedmdesát devět
číslicemi:
 


24. 10. 2006 10:31: Petris ()
Vážený,tak máte jedinou možnost jsou krizová centra Riapsy a podobné vyjednat si tam konzultaci s psychologem a nechat tam pozvat syna a vás a jedině odborník posoudí proč je váš syn zmanipulovaný nebo chce mít doma klid a jiné věci rozebírat to myslím nemá cenu chce to odborníka.Zdravím a přeji at´to vyjde.
23. 10. 2006 23:25: Ivana ()
Podle mě je jediná možnost, i když nepříjemná, snažit se v každém případě domluvit s manželkou.Jinak se bohužel se synem odcizíte.Je to takový bezmocný vztek, ale jiné řešení nevidím. Pokud to selže a manželka nebude přístupná jäkékoli komunikaci, je tu ještě poslední naděje - až bude syn starší, sám si vás najde, nebo vy jeho.Pak vše pochopí. Snad. Pokud ovšem nebude svou matkou vedený k nenávisti k vaší osobě. Píšete, že synovi je 13 let,to není zase takové malé dítě, aby bylo pro něho svaté vše, co maminka řekne. Svůj rozum má, názor si sám určitě udělá, pokud pro něho nebylo soužití s vámi stresující a neubližoval jste mu (třeba fyzicky),bude se na to za pár let dívat objektivněji a nebude vidět vinu jen ve vás.
23. 10. 2006 15:06: tpanka ()
moc ti neporadím, abych pravdu řekla jediná možnost netlačit na pilu!
23. 10. 2006 08:31: Péťa (Blankao@centrum.cz)
Ahoj mám veliký problém ,Moje bývalá žene neustále navádí proti mne mého syna ,syn se také postavil proti mne a vyhrožují mi odebrání syna soudem.Jsem zničen synovi je 13 a nechá se ex manželkou ovlivňovat.Můžete mi prosím poradit ,navštivil jsem syna venku a on mne uvidel otočil se a odešel.Nechce se mnou komunikovat ani si ho nemohu vzít na víkend.Děkuji

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .