SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

trošku zvláštní otázka

PÁNOVÉ, prosím pouze Vy - napište svůj názor na...

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sto čtyřicet sedm
číslicemi:
 


16. 08. 2006 16:39: Ivana ()
Zdá se ti, že to nemůžeš zvládnout, ale zvládneš to. Mám pocit, že ti za to trápení nestojí. Není jediný, koho dokážeš mít ráda, i když jsi přesvědčená,že už nikoho jiného. Čas je velký kouzelník a umí léčit. Buď silná a tomu klukovi se už neozývej.Teď je ti mizerně, ale ušetříš si spoustu dalších trápení.
16. 08. 2006 15:38: Janka ()
Tak to je asi ten největší problém => já ho totiž po těch letech strávených s¨ním, jako s kamarádem, prostě pustit z hlavy nedokážu. Zkouším to na něj nemyslet, snažím se, fakt se snažím, ale.... Bývalo mě s ním fajn, rozuměli jsme si. No jo, no:-(
16. 08. 2006 08:37: Peru ()
Janko, tak to asi budes muset pustit z hlavy. Kdo vi, co mu tam proletlo v one noci. Mohl si rict ze jsi toho jineho chlapa provokovala a pak zase jeho. Mohl se bat zavazku, ze on je ten jedinej. Kdyz Ti to sam nerekne a nikam s tebou nejde, neda se nic delat. Bohuzel.
14. 08. 2006 17:05: Jára ()
tak asi není normální, ne?
11. 08. 2006 16:17: Janka ()
Myslím, že není.... Jako s kamarádem mě s ním bylo skvěle!:)
10. 08. 2006 16:25: Jura ()
a není to nějakej debil kerej za to nestojí?
08. 08. 2006 16:20: Janka ()
To jsem zkoušela už před asi půl rokem, pozvala jsem ho na skleničku /jako kámoši jsme byli tolikrát, že to ani nedovedu spočítat;-)/ a dozvěděla jsem se, že se mnou nepůjde nikdy....
08. 08. 2006 08:44: Peru ()
Milá Janko,
akorát mě překvapuje, proč to řešíš tady a ne přímo s ním. Už je to dost dlouho. Minimálně ho to už přešlo a když píšeš, že se rád nechá zbalit, proč ho někam nepozveš?
07. 08. 2006 16:30: Janka ()
Ještě něco: já mu to o té jiné planetě totiž řekla v šoku, naprosto neplánovaně, prostě to ze mě vylítlo aniž bych na něco myslela, asi vážně šok. A problém je v tom, že jsem to, že jsem to řekla úplně zapomněla a znovu mi to do hlavy naskočilo až asi po měsíci (to je taky dobrý -úplně zničeho nic, najednou jsem se viděla v autě a slyšela se, jak to říkám). Takže jsem ani nemohla na to dodatečně nějak zareagovat. A ještě něco - on je ten můj kámoš trochu zakomplexovanej, naprosto mu vyhovuje, když si ho ženská sbali...
07. 08. 2006 16:26: Janka ()
Díky, aspon jeden názor, díky moc za něj:-)
V tom je právě ten problém - on v té době NEMĚL ženskou a myslel si na mě, což už ted po roce a půl vím bezpečně (od jednoho jeho kámoše, kterýmui se svěřil a ten mě to naznačil). Problém je v tom, že mě jenom odvezl, vůbec se mě na to, co se stalo nezeptal, neptal se, jestli jsem v pořádku,jestli něco nepotřebuju, nedoprovodil mě ani před dům, ale zároven rozhodně nebyl naštvanej, že jsem mu zavolala, to ne, když jsem vystupovala z auta, tak se na mě usmál. No a potom se neozval a je naštvanej.... A já tomu do dneška nerozumím, ale popravdě řečeno, mě až nyní napadlo, jestli mu náhodou nechybí empatie, že ho prostě vůbec nenapadlo, že mě v té chvíli musí být pěkně mizerně a naštval se, že jsem mu řekla něco, co by se dalo pochopit jako vyznání lásky (to o té jiné planetě) a pak jsem vystoupila místo abych...no nevím:) Víte, nemám srovnání jakej je rozdíl mezi tím, jak by se v roli zachránce zachovala žena a jak muž- zajímalo by mě, jestli by každýho chlapa napadlo, to co v tu chvíli ženskou, totiž jestli ta oběť něco nepotřebuje, není zraněná, jak se asi cítí, projevit o to co se stalo zájem,účast a tak.

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .