SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

volba povolani

jak muze dite vybrat vhodnou stredni skolu?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sedmset padesát osm
číslicemi:
 


02. 11. 2006 20:09: Lada ()
Ještě doplním - určitě navštěvuj dny otevřených dveří na různých středních školách, které by přicházely v úvahu, to ti řekne nejvíc.
02. 11. 2006 20:08: Lada ()
Pokud máš dobré výsledky, nejideálnější je gymnázium. Tam máš ještě 4 roky na rozhodování, co chceš dělat, ale asi to chce vysokou školu. Jinak je dobré využít služby úřadů práce, nebo psychologických poraden, kde tě trošku nasměrují a pomocí různých testů a pohovorů zjistí, jak jsi zaměřená a co by ti svědčilo.Je fajn, že jsi ještě v 8. třídě, máš dost času na rozhodování. Tu službu poradny určitě využij, syn se rozhodl v 9. třídě na poslední chvíli a teď je nešťastný.
02. 11. 2006 19:49: Hana (Hana.jezkova.mouckova@seznam.cz)
Jsem v osmé třídě a měla bych se začít rozhodovat jakou školu zvolím pro své budoucí povolání. Bohužel mě nic nebaví(ze školních předmětů), nemám koníčky které by mi volbu usnadnili. Pouze se zajímám o mytologii a amatérsky píšu. Poradíte mi? Diky
20. 07. 2006 00:52: Jana ()
Nikino, moje bývalá kolegyně má hluchou dceru a jednu nedoslýchavou. Obě šly na SŠ zdravot. na zubní laborantku.(dělaly tam i talentové zkoušky - modelování, kreslení a tvarování drátku)Myslím, že chodily do třídy speciálně pro nedoslýchavé. Škola je někde u Prahy.Obě byly spokojené a našly si i místo.
18. 07. 2006 22:41: nikina (nika.zwillinge@gmail.com)
Mam sestru, ktera pujde do 8. tridy, uz pomalu by mela vybrat stredni skolu. Je sluchove postizena, ale pekne mluvi. Zatim vubec nevi na jakou skolu se ma prihlasit. Nemusi to byt skola pro sluchove postizene, muze dobre zapadnout mezi slysicima. Je mene komunikativni, radsi vymysli graficke vytvory, rada maluje. Kdyby slysela, byla by lekarkou. Co myslite vy? Co by se pro ni hodilo? Nebo na jakou poradnu jet? Diky.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .