SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

kvalitní vztahy

také máte problém najít ty správné lidi k sobě?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: dvěstě sedmdesát dvě
číslicemi:
 


29. 04. 2011 20:08: Davca ()
At už by se jednalo o partu nebo jednotlivce..Nevím čím to je ..Anonymita města...Nějaké odlišnost od druhých... ? Nevím Každopádně celý svůj dosavadní život je o osamělosti a marné snaze to změnit..
29. 04. 2011 20:07: Davca ()
Také máte problém, že nemáte kámoše nebo přátele, kteří by byli naladěni na stejnou vlnu..Rozuměli byste si s nima..? Já vlastně celý život nemůžu najít lidi s kterýma by to bylo fajn..S kterýma bych někam chodil, smskoval, telefonoval si, mailoval... Kde bychom měli stejné potřeby a bylo nám spolu fajn... Stejnou potřebu se vídat, psát zprávy, mailovat..Mít na sebe čas..Respektive si ho chtít udělat..

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .