SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Poruchy osobnosti

je hodně těžké poradit si s nimi, potvrzují to i rozpaky mnoha psychologů, pokud se setkají s člověkem s tímto problémem. Máte zkušenost? Diskuse pro ty, kteří trpí zejména tzv. ranými poruchami osobnosti a pro ty, kteří se s nimi nau

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: osmset šedesát čtyři
číslicemi:
 


26. 02. 2019 10:58: Darča (racovadarina@seznam.cz)
Zdravím mate někdo anxiozni? Lecim se 2 roky a nemůžu se stoho dostat,jsem zoufalá mám silné ataka, beru 10 léku deně jeto strašne díky za info
04. 05. 2016 20:24: Sukoshi (judo.22@seznam.cz)
Nemohl by mi prosím někdo napsat na email s diagnostikovanou HPO? Nutně potřebuji pár odpovědí..
29. 05. 2015 09:22: Alena ()
Můj bývalý manžel mě bil, urážel mě a ponižoval. Myslela jsem si, že rozvodem to všechno skončí. Když jsem začala chodit se svým novým přítelem, bývalý manžel po mě řval, že to bude on, kdo bude určovat s kým můžu chodit a s kým ne. Když jsem pak se svým přítelem otěhotněla, bývalý manžel se rozčiloval, proč jsem mu neřekla, že jsem těhotná, přesto, že to nebyla jeho věc. Neustále se snaží mi zasahovat do života a řídit mi ho, jako by nechápal, že už ho nechci ani vidět.Kopal mi před domem do kufru automobilu a potom chtěl, abych se s ním ještě na něčem chtěla domlouvat. Nemůžu se ho zbavit, chodí mi od něj sms, ze kterých vyplývá, že nás pozoruje. Máte někdo také podobnou zkušenost, jak jste ji řešili?
25. 05. 2012 11:00: kytka ()
Ahoj Violo, taky mám HPO, opravdu to není v určitých fázích života lehký, ale prý to snad s věkem bude lepší a lepší... Já mám dobrou zkušenost se skupinovou KBT terapií v kombinaci s individuální psychoterapií. Taky mě drží kombinace léků (AD, stabilizátory nálad a antipsychotika). Ještě mám před sebou minimálně 40 týdnů práce na sobě, ale jde to, držím se a bojuju. Zvládám chodit do práce a věnovat se i koníčkům. Tak ať vytrváme!
15. 05. 2012 09:43: petr ()
Spousta lidí ani neví, co jim je a nemůžou pak své problémy řešit. Já jsem podle testu závislá osobnost a vidím že je t pravda a konečně s tím můžu něco dělat. btw test na poruchy osobnosti je na http://www.psychotesty.psyx.cz otestuje vás na všechny ty nejčastější typy. petr
01. 09. 2011 21:06: Rachel ()
Dobry den,
cetla jsem tady na techto strankach hodne dotazu a odborniku k HPO...bylo mi velmi lito,ze casto tito odbornici tvrdili,ze zadne spec.misto na lecbu HPO(terapie) neexistuje.Bohuzel se myli!
Podivejte se na www.kaleidoskop-os.cz.Je to jedina psychoterapeuticka komunita ve stredni Evrope specializovana na lecbu HPO!Lecim se od
17let,byla jsem 7krat hospitalizovana po psych.lecebnach po cele CR,ale tam to stoji jen za starou backoru,sotva vas tam stabilizuji uz musite ven...ted jsem si prosla rokem a pul v kaleidoskopu a reknu vam,STOJI TO ZA TO!
Neni to zadarmo,ale jde to....
05. 05. 2006 22:58: Viola (Thuringwethil@seznam.cz)
V lednu jsem se po mnoha letech, kdy se mi vracely psychické problémy, zeptala jednoho psychiatra v denním stacionáři na svou diagnózu. Řekl mi, že trpím Hraniční poruchou osobnosti. jednou z tzv. raných poruch osobnosti. jde spíš o charakterové anomálie než skutečná duševní onemocnění, přesto se s tím, zejména v určitých obdobích, žije velice těžko. Chtěla bych touhle cestou zkusit najít někoho, kdo má podobný problém a vyměnit si s ním zkušenosti z psychology i z obyčejného života. Stejně tak doufám, že bych mohla poradit a zároveň třeba nalézt inspiraci, jak se vyrovnávat s typickými situacemi, pokud naleznu někoho s podobnou problematikou.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .