SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

nevěrní po internetu ...

před týdnem jsem přišla na to , že si můj muž , už několik měsíců e-mailuje s jednou ženou ....

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sedmset třicet jedna
číslicemi:
 


21. 05. 2006 09:19: klaban (Klaban5@seznam.cz)
Taky jsem měl tento problém,moje žena si přála počítač,naučil jsem ji chatovat.Bohužel nemohli jsme otěhotnět,3x umělé oplodnění a nic.Zhroutil se jí svět.Sghodou okolností na chatui narazila na čerstvě rozvedeného muže s třemi dětmi,o které přišel.Dva neštastníci si dali schuzku,jezdil až z druhého konce republiky.Já netušil vůbec nic.Pak mi oznámila že odchází a stěhuje se za ním.Bolí to,ale už to nejde vrátit...
11. 05. 2006 14:35: Prvka ()
Ahoj holubicko,
to je hodne drsne. Ted, v dobe kdy potrebujes jeste vic lasky a pece nez kdykoli predtim... Doufam, ze si s nim o tom promluvis a reknes mu, jak to na Tebe pusobi a jak se citis. Zalezi mu na Tobe a diteti a co chce delat dal?
10. 05. 2006 10:58: holubicka (holubicka24@seznam.cz)
Ahoj jsem na tom podobně jako ty.Našla jsem mu že se chce seznamít s nějakou dívkou ženou na milování.Nejhorší na tom je že čekame miminko už brzy a jseme teprve 4měsíce svojí.Pa
22. 03. 2006 07:06: lada ()
jeho maily jsou hodně intimní , přímo sex. orgie ! Je mi hrozně trapně , že jsem mu ( vlezla do schránky )na to přišla , nevím jak mu to říct , mám dokonce obavu , že se s ní plánuje i sejít :)

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .