SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

nemám partnera

Jste sama/sám? Jak jste se s tím srovnali?Jak odpovídáte na otázky typu, tak co, je nějaký chlap, žena na obzoru?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sto šedesát čtyři
číslicemi:
 


12. 06. 2011 13:57: Jura ()
Dnes se všude rozebírají vztahy a sex ať už v novinách na internetu nebo ve společnosti. Asi málokdo tuší jaký to je pocit když je Vám třeba 30let nebo nedej bože 40let a víc a nikdy jste s nikým nechodili. Partnera si přece nehledáme jen pro sex ale také jako oporu v životě. Troufnu si říct, že ve 30ti letech se nad tím člověk opravdu zamyslí a začne mu opravdu docházet že o něco přišel a když neudělá změnu tak ještě o něco přijde. Když se Vám to stane, zanechá to rány na duši. Lidem je však spíš pro smích. Udělat změnu je příliš těžké. Někteří se přeci jen nakonec seznámí, buď jim vztah vyjde, nebo ne. To je potom rozšrotuje ještě víc. Stačí se podívat na různé články od psychologů. Je to samý návod na partnerský vztah. Je trochu škoda, že nikdo nenapíše o takových samotářích, jak mají těžký a společensky většinou chudý život. A nemluvím tu jen o vztahu nebo sexu. V životě se taky musí zaplatit jídlo nebo nájem. Ve všech článcích se však člověk dozví, že život singl je přece fajn. Takový singl je přeci hodně úspěšný a má spoustu peněz. Nebo ne? Nejhorší na tom všem je, že člověk vybočuje z řady a pak se na něj lidi dívají divně. Myslí si o něm, že je děsnej magor. A pro partnerský život nepoužitelný.
30. 03. 2011 17:01: Davca ()
Ahoj mně je 27 ...To je mi líto, že to tak máš
30. 03. 2011 15:38: Osmačka ()
Ahoj Davčo,
mě je 35. Problém vidím v tom, že jsem se nemohla svobodně rozhodnout, jestli budu mít partnera, nebo ne. Tak nějak bylo vyšší mocí rozhodnuté za mě. Výchova, zdravotní stav a další věci mi znemožnili mít partnera. Kdybych se proto mohla rozhodnout sama, tak to asi tak nebolí. A kolik je Tobě?
30. 03. 2011 11:54: Davca ()
A kolik ti je ? Osmačko? JInak já také nikoho nemám a nevím jestli si najdu...Nejhorší je rádobyvtipná poznámka otce..Jestlipak tě nějaká holka bude chtít..
04. 03. 2011 10:08: Osmačka ()
Budu ráda za každý příspěvek. Já jsem se s tím asi ještě nevyrovnala a úplně nesnáším otázky typu: Tak co, je někdo na obzoru? A co vy?

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .