SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

nesnáším vánoce !

Jak zvládáte předvánoční stres ( generální Íúklid , nákupy dárků , pečení cukroví ....) ?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: třista padesát jedna
číslicemi:
 


30. 12. 2009 17:38: hanulka1000 ()
nesnáším vánoce a vůbec žádné svátky a narozeniny co mi umřel bráška je to 10 let měl jen 18 let tak nemám co slavit ...ach jo..............!!!
17. 12. 2009 14:56: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@internetporadna.cz)
Dobry den Lucii,
reaguji na Vas nize uvedeny prispevek. Pokud byste se chtela poradit s odbornikem o tom jak zvladat depresi o vanocich, muzete zadat svuj dotaz v sekci "zadat dotaz". Krome prezdivky je nutne uvest take kraj z nehoz pochazite, abych Vas dotaz pripadne mohla poslat odbornikovi z Vaseho kraje nebo aby Vam redaktor poradil na koho se muzete v okoli obratit. Email i region bezny navstevnik nevidi.
Muzete jeste na techto strankach vyuzit sluzeb E-linky, kde je mozne si formou chatu popovidat s pracovnikem linky duvery. Odkaz je: www.elinka.internetporadna.cz

S pozdravem a s přáním, aby pro Vás byli vánoce alespoň trošku příjemné,
Andrea Rakusanova
12. 12. 2009 14:29: Lucii ()
Nesnáším Vánoce.... tak jako každdý rok s blížícími se vánoci na mě padá deprese... nemám je ráda, nechci je slavit, ale manžel je opačného názoru :((( takže mě nezbývá nic jiného než se tvářit spokojeně a nějak je přežít... a nebo pár krabiček rohypnolu a budu mít klid už na pořád.... pak už stačí do dopisu na závěr napsat... ŠŤASTNÉ A VESELÉ....
21. 08. 2009 15:06: Hanka ()
No, já mám Vánoce ráda. Ono je to o tom, jak si to kdo zařídí. Dá se to dělat i bez stresu. Jen to chce umět si dupnout a dát si pohov. No tak nebude tak dokonale uklizené a tolik toho napečeného. Moje mamka vždycky peče spoustu věcí a pak je z toho hotová. Ještě na Štědrý den peče vánočky a zdobí cukroví. Já jsem se zařekla, že takto Vánoce slavit nebudu jedu si hezky svým tempem a rozhodně to s pečením nepřeháním. A tak mám klid.
20. 08. 2009 15:04: Forle ()
Já Vánoce taky moc nemusím...v naší rodině,vždy vládla přetvářka,že je všechno v pohodě,a přitom to co se odehrávalo za tou maskou nikdo neviděl,a proč taky Vánoce jsou svátku klidu,pohody,kdy jsou na sebe všichni najednou ,,hodní a milý,,
20. 08. 2009 13:29: Maniak ()
Manželka vánoce přímo nesnáší. A taky všechno, co s tím souvisí. Já, ještě u rodičů, jsem žádný problém nezažil. My z toho nedělali vědu. Když někdo něco chtěl nebo potřeboval a neopatřil si to sám, dostal to "k vánocům" třeba už v červenci nebo až v červnu. Tím jsme řešili dárky.
Manželka to ale takhle dělat nechce. Pak je problém - finanční i CO vlastně a KOMU. Úklid se nějak zvládne (to nepřeháníme) a cukroví? Já ho uválím a vykrájím, manželka z musu (to už pak udělá - přece to nevyhodí) upeče a pak i trochu nazdobí. Prostě co nejjednodušeji a dá se to!! Ale štěstí je, že jsou vánoce jen jednou za rok.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .