SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

můžeme si hrát v dospělosti?

Mohou si vdané hrát s ženatými a naopak? Jen jako přátelé? Nebo je to nefér?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: devětset padesát jedna
číslicemi:
 


16. 08. 2006 18:01: Mio_ ()
Zvlastni tema diskuze. Zajimalo by mne, kdo ji zalozil. Kdybych mela dat vplac svuj nazor, tak hrani si=sex s nekym jinym, je vzdy nebezpecne. Papir na to, ze s druhym chceme byt az do smrti a tak to bude az do smrti nic nezarucuje. Dulezita je snaha obou stran, aby vztah fungoval a byl pro oba prinosny. Toto uz takovato nevera ohrozuje. Je to vlastne pohodlna a snadna alternativa pro ty co chteji aby se vlk nazral a koza zustala cela. Namisto reseni problemu v realnem vztahu, si odskoci jinde, rozumem si to omluvi a vlastne ani nic domnele neohrozuji... Je to pohodlne a prazdne. Opakovany sex s nekym jinym je investice, ktera cloveku muze prinest ruzne plody. I ty negativni ve forme odhaleni a ztraty toho pohodli.

V zivote se muze stat mnoho veci. Jsou ruzne formy vztahu a souziti. Neslysela jsem ale o zadnem paru, ktery by i po dohode ze si budou uzivat v klidu kazdy jinde, zustal parem v horizontu dalsich let a byl stastny. Stejne kazdy nakonec touzi po lasce a citovem naplneni. Slysela jsem o mnoho parech, kde se nevera stala prekazkou, ktera pomohla obema partnerum premenit jejich vztah a dale rust. Jednalo se ale vzdy o kratkodobejsi zalezitost a o vyjasneni si hodnoty toho =zustat spolu= a bez nejake dalsi osoby dobudoucna. Podle me cokoli co ublizuje jine osobe fer neni. Pripada mi to, ze v dnesni dobe jako by nevera byla jakymsi standardem nebo snad idealem. A to je podle mne skoda.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .