SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

adoptovane děti

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: dvěstě osmdesát čtyři
číslicemi:
 


17. 01. 2007 15:33: gabriela ()
chapu, ze jste v tezke situaci, je to narocne. ale umite si sebe ve veku sesti let predstavit, ze jste cely tyden nekde sama, kolem neni zadna opora, odkazana na vlastni sily a preziti? nemyslim si, ze je to spravna cesta, ackoli uz jste urcite ze vseho "vyzdimana". zkousim si predstavit, co by se delo, kdyby vase dcera byla na internatni skole. mozna by dokoncila zakladni skolu, ale urcite by se vam dal a dal oddalovala.
vi vase dcera, ze je osvojena? to by bylo jasne vysvetleni vztahovych problemu. diteti je dulezite projevovat lasku, i kdyz se nam nekdy zda, ze neni za co, ze neni za co ho chvalit. ale ono to opravdu funguje. vysvetlete ji, ze ji milujete, nevzdate se ji a budete proto za ni bojovat.
navic je ve veku 12ti let, zacinajici puberta. i to ma svuj podil na krizi a vseobecne vsechny deti si prestavaji s rodici rozumet. dochazite na terapie, proberte tam sve myslenky a v kazdem pripade i vy odpocivejte a dopravejte si necoho, co vas potesi.
17. 01. 2007 14:22: ananka (Blescakova.Ivana@seznam.cz)
Dobrý den,
mám 12-ti letou adopt. dceru od věku 2 let.Máme výchovné problemy, navštěvujeme psychoterapii, neurologii, léčí se homeopatiky a léky na posíl. mozkové činnosti. V šesté třídě propadá z matiky a má několik dalších čtyřek. Odmítá spolupráci. Zvažujeme umístění do internátní školy, neboť máme strach, aby dokončila zákl. školní docházku. Nerozumíme si a bojíme se že jí ztratíme věčnými dohady a konflikty. Poraďte jak tuto situaci řešit, a jak sehnat event. nejlepší zařízení.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .