SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

tchýně

narušování manželství tchýní

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sto
číslicemi:
 


08. 06. 2005 20:41: yeštěrka (lidazig@seznam.cz)
tchýně,tchýně,tchýně,
přežila bych,že mě nenávidí(za všechno co se stane můžu jen já a jsem taková a maková a bla,bla,ale nemávidí i naší dceru.Narodila se před svadbou.Poznala ji až ve dvou letech,protože neměla dobrý vztah se svým synem a mě taky moc nemiluje.Neustále dává najevo,že si myslí,že není jejího syna.Vykládá to i svým přítelkyním.Máme i syna,toho všechny její přítelkyně znají jako nádherného malého karlova syna a o naší dceři nikdo ani slůvkem nezavadí.Nevím,jestli mám vyburcovat manžela,aby si s ní o tom promluvil.Bojím se ,že bude zle na celé rodině a nakonec se i s manželem pohádám a pak budu nejhorší,ale bojím se,že to jednou pěkně naší dceři ublíží.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .