SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Jak jednat s cholerikem?

Jak jednat s cholerikem kdyz je to muj otec a ja jsem taky cholerik.Jak ovladat sebe samo?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: dvěstě osmdesát sedm
číslicemi:
 


03. 07. 2006 11:22: markad (markadk@seznam.cz)
Každý člověk má nějaký zdroj informací,každý z nás má jiný typ "přijímače", je dost jednoduché poznat jaký pokud si uvědomujeme tento fakt.Skuste dělat to co od vás tento člověk nečeká.Pokuste se projevit mu svou náklonnost, zájem o jeho osobu.Ponechte svůj strach někde, kde na něj můžete zapomenout.Cholerik pouze využívá fakt, že máte strach a obavy, nakonec stejně jako on.Pokud umožníte aby pochopil, že i vy jste dost silní aby jste se mu postavili, a záleží mu na vás, určitě své chování přehodnotí.Ovšem, potřebuje správné informace.Nejprve ty od vás, dejte mu lásku, něhu náklonnost i když máte pocit, že o to nestojí.Pak třeba zhodnoťte jídelníček, a určitě se zamyslete nad finančními možnostmi své rodiny.Vždy je nedostatek prostředků důvodem všech potíží a nemocí.Máte jiné zkušenosti?Sem s nimi...731190328,anebo mail hartus@post.cz, hezké dny a pocity všem
03. 07. 2006 08:32: chris ()
Mám bohužel stejný problém jako ty:(
31. 08. 2005 22:30: petrof (adrianf@seznam.cz)
23. 08. 2005 07:39: bety ()
Mámmanžela cholerika. Kdyz se rozčílí vždy řve a nebo něco rozbije. Jak se mám kněmu chovat a má tento vztah budoucnost?

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .