SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Sebepoškozování 2

BOLEST A KREV...štěstí nebo prokletí

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: dvěstě sedmdesát pět
číslicemi:
 


13. 07. 2006 15:37: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@internetporadna.cz)
Dobrý den katy.sier,
chápu, že situace, kterou popisujete je pro Vás náročná. Mohu Vám nabídnout možnost zadat dotaz v této oblasti. Můžete napsat více o svých těžkostech, o situacích, které tomu předcházejí. Odborníci Vám poradí, většinou je v takových situacích potřebné navštívit psychologa, který Vám pomůže se v tom co Vás trápí vyznat a navrhne možnosti řešení. Odkazy odpovědí na tyto problémy jsou:

www.internetporadna.cz/psycho/vsechnyodpovedi.php?question[questid]=10703
www.internetporadna.cz/psycho/vsechnyodpovedi.php?question[questid]=10203
www.internetporadna.cz/psycho/vsechnyodpovedi.php?question[questid]=10027

Vyhovovalo-li Vám to více, můžete zavolat na bezplatnou Linku důvěry 800 155 555, kde si můžete anonymně popovídat s odborníkem, který Vám poradí, případně dá kontakt na koho se můžete ve svém okolí obrátit.

Andrea Rakušanová
12. 07. 2006 18:23: katy.sier ()
napište někdo, kdo s tím máte taky zkušenosti nebo to chápete. řežu se roky a je mi zase hrozně:(
30. 04. 2006 20:02: katy (katyatyy@seznam.cz)
můžu ti jen poradit: mluv o sobě, mluv o tom, začni někomu věřit. musíš se naučit řešit problémy, které máš, to co tě trápí... můžeš zajít k nám na www.lide.cz do místnosti Sebeubližování. měj se a drž se!!
16. 04. 2006 17:16: andilek (jajinka4h4@post.cz)
Ahojky, dělám to už asi 6 let. Mám za sebou 1,5 roku u psychologa, ale nepomohlo to. Tak nějak už bez toho nedokážu žít. Pomyšlení na fyzickou bolest je mnohem lepší než na tu psychickou. Ví to o mě jen pár lidí, ale pokaždé, když se znovu pořežu cítím, že víc a víc ztrácím jejich důvěru i důvěru lidí, kteří pro mě moc znamenají. Nevím, jak z toho ven i když se snažím sebevíc. Chci s tím skoncovat.....ale nemůžu. Dokážu to někdy????
13. 02. 2006 13:28: to beruskaaa ()
mluv o tom, co tě trápí
10. 02. 2006 22:54: beruskaaa ()
páni...koukám že nejsem sama kdo s timhle má problémy.....mno..já jsem si teda vlastně ještě nikdy nějak neublížila...až dneska...nehtama jsem si úplně rozdrásala zápěstí...bolelo to,ale strašně se mi ulevilo.Jakoby to přehlušilo tu bolest co je tam někde ve mě...ale na druhou stranu mám ze sebe strach.Bojim se že si něco udělám a že to bude vážný...já chci žít,mám toho přece ještě hodně v plánu...bohužel ale netušim jak z toho všeho ven...:(
05. 02. 2006 14:18: neznámý ()
Vlevo nahoře, pod logem internetporadny, je odkaz ''zadat dotaz''. Tam ti odpoví odborník. Neni se čeho bát.
03. 02. 2006 16:44: Mateska ()
Nevim, ma s tim neco spolecneho? Kdyz me nekdo zklame nebo vypada ze o me nestoji, tak jdu a porezu se, jen tak aby si vsiml? Samotne porezani mi ulevu ani moc neprinese, ale ani mi nijak nevadi. Jen se mi libi kdyz mi tece krev.
02. 02. 2006 16:05: neznámý ()
Děkuju, pomohla jsi ty i jiní...
01. 02. 2006 19:25: juju ()
můj přítel se mi také snažil pomoct, akončilo to tím, že jsem ho po týdnu od toho , co se to dověděl již neviděla, on se mi neozval a já mu také ne, přeci nebudu nikomu na obtíž, pravda teďka nedávno ( asi po půl roce našeho "rozchodu" ) se mi snažil volat, ale já mu nehodlám překážet ať si volá jiným......
a ohledně Tvé přítelkyně - myslím, že by si ji mohl pomoci tím, že ji zavedeš k psychologovi - není to nic špatného, jen si tak s někým objektivně popovídat, oni jsou na to studovaní, oni už ví, co a jak přeci ( no já bych tomu chtěla pevně věřit, zatím jen doufám....)

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .