SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Obsese a jejich obsah

Stalo se Vám někdy, že se obsah Vašich obsesí někdy opravdu vyplnil? Že jste v rámci obsesí na něco mysleli a ono se to za nedlouho opravdu stalo? Myslíte si, že je člověk svými myšlenkami něco přivolat?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: čtyřista padesát tři
číslicemi:
 


04. 11. 2015 12:23: Jíra ()
Nikdy jsem na to nevěřil, ale nyní si to nejen myslím, ale bohužel tomu i věřím. Náhoda je jedna věc, desítky detailních příkladu věc druhá.
24. 01. 2011 19:29: mudi_cius ()
Stalo se Vám někdy, že se obsah Vašich obsesí někdy opravdu vyplnil? Že jste v rámci obsesí na něco mysleli a ono se to za nedlouho opravdu stalo? Myslíte si, že je člověk svými negativními myšlenkami schopný něco přivolat?

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .