SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

vliv zvirat na psychiku

pozorujete neco takoveho? v dobrem i spatnem smyslu?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: devětset čtyřicet
číslicemi:
 


01. 10. 2006 23:05: Carrie ()
Taky souhlasím. Od té doby, co mám kocoura, je návrat do prázdného bytu daleko příjemnější. Už když slyší, že jdu po schodech o patro níž, začne mňoukat za dveřmi, když odemknu, vítá mně skoro jako pejsek. A prostě v tom prázdným bytě někdo "bydlí", dýchá, vyžaduje pozornost, tulí se a občas vyvádí šílené kousky... Ve všech směrech doporučuju všem, hlavně osamělým duším.
27. 09. 2006 21:09: Market ()
Ano suhlasim plne s Prochy!!!! JA se stimto take dost setkavam a myslim si ze zvirata obecne maji velmi dobry vliv na cloveka a pomahaji mu ve vsech smerech!!!!
27. 09. 2006 21:04: Prochy ()
ale když tu máme mít dotazy na odborníky...tak teda jakto že pes dokáže vysítit jak nám je....
27. 09. 2006 20:58: Prochy ()
jo a co takhle zavést diskuzi o vlivu člověka na psychiku zvířete.....já osobně se ve svým oboru s týmto dost setkávám
27. 09. 2006 20:56: Prochy (P.I.V.K.O@seznam.cz)
studuji kynologii,a sama mám doma čtyři psy,slepice,králíky,atd....nemyslim si však že nás dokážou potěšit jen psy a kočky,co třeba slepice,prase či již zmíněný králík.Vždyt všechna tato zvířata jsou na člověku zívislá a potřebuji nás k životu...a to přece člověka dost potporuje...že je tu někdo kdo je na nás závislej.
22. 01. 2005 17:11: katy ()
mě také zvířátka moc pomáhají - jsou to tvorečkové, kteří vás mají rádi a nikdy nepřestanou, nikdy vám neublíží, vždy tu jsou pro vás...
18. 01. 2005 23:12: JoJo ()
Pozoruju - vliv mýho pejska je kladnej.. třeba když jsem smutná, nebo pohádaná s přítelem, přijde za mnou, chvíli se tulí a pak na mě udělá ty svoje oči a to mě pokaždé rozesměje :)

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .