SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

pracovní vztahy

kompromis..

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sedmset devadesát jedna
číslicemi:
 


10. 02. 2009 14:22: dave ()
Kamarádka zažívala něco podobného s kolegou.skoro stejný scénář.Držte se
26. 04. 2007 12:24: david.z. ()
Ahoj všem, myslím, že jste to vyřešili dost dobře, měli jste štěstí, že ti pánové se pak stáhli a dali pokoj. Do mé přítelkyně se zamiloval starší kolega, spíš jí tedy chtěl dostat, jako další skalp, byl tím údajně vyhlášený. 15 sms denně , telefonáty, vzkazy ve schránce byly na denním pořádku. Zašel až tak daleko, že nás pronásledoval 180 km na chatu, seděl v autě a pozoroval nás, vyřešila to až policie a odchod mé přítelkyně z práce.Tenkrát jsem o ni měl hrozný strach, nikdo tomu dotyčnému neviděl do hlavy, ale teď už je všechno o.k. Držte se a nenechte nějakýho psychopata, aby vám ničil život
23. 04. 2007 15:34: klára ()
ahoj holky, má kamarádka zažila něco dost podobnýho, trvalo to skoro dva roky. Kdykoliv jí zazvonil mobil, nebo přišla sms, byla vyděšená jak malé dítě, že to je zas on. Taky měl doma přítelkyni a k tomu malé miminko. Nereagoval na její odmítání, sedával v autě před jejím domem atd.Žil dvojím životem, doma si hrál na vzorného oddaného partnera a za zádama své partnerky pronásledoval mou kamarádku. Vyřešil to až její otec, když zajel k němu domů a vyříkal si to s ním.
01. 04. 2007 17:58: lena ()
To chtělo asi hodně odvahy Dani, ale udělali jste dobře. já měla taky problémy s jedním kolegou a vyřešila jsem to podobně jak vy, ale trvalo mi to asi půl roku, než jsem to té dotyčné napsala. mám klid
16. 03. 2007 09:56: Dana (Dadinka80@seznam.cz)
Ahoj Jani,
Já zažila něco podobného se svým šéfem.
Když jsem nastoupila do práce, tak bylo vše v pohodě. Jen mě zaráželo, jak flirtoval se všema holkama, dvojsmysly byly na denním pořádku. Ke mně si ale nic nedovoloval, tak jsem to brala s humorem. Vše se změnilo po víkendovém školení, které bylo povinné. Večer jsme všichni šli na pivo a tam to začalo, většina už byla v náladě, vč. něj , přisedl si ke mně a začal si stěžovat, jak mu neklape vztah, jak mu příielkyně nerozumí, jak je žárlivá atd. Pak se tančilo, objednával schválně ploužáky a zval mě k tanci, kde se na mě lepil jak vosa na med. Nechtěla jsem trhat partu, tak jsem to vydržela.Po návratu domů byl asi týden klid.
Pak nás čekala služební cesta na Slovensko, v autě pouštěl romantickou hudbu, na benzínce mi do auta přinesl kafe, čokoládu a plyšáka, nevěděla jsem jak reagovat, tak jsem se tvářila jak vůl.
Naštěstí nás odvolali zpět, tak jsme tam nemuseli spát.
V kanceláři se se mnou snažil být co nejvíc sám a hlavně po prac. době. Třeba vytáhl láhev vína, nalil nám s tím, že slaví narozeniny a chtěl popřát samozřejmě s polibkem na pusu, nebo mi začal masírovat záda, když jsem seděla u počítače. Několikrát jsem mu řekla, že si nepřeji, aby to dělal, ale jako by mě neposlouchal. K tomu mi denně posílal snad 20 sms, o tom jak se do mě zamiloval, že nikdy nečekal, že ho to ještě potká, že by se mnou chtěl být, psal mi děkovné sms, když jsem s ním prohodila pár slov atd.
Opravdový šok jsem zažila při setkání s jeho přítelkyní ( ta, která mu nerozumí,žárlí a je prostě hrozna a on se ji snaží už 2roky opustit) do dveří vešla krásná , usměvavá mladá holka- typovala jsem o 20 let maldší než šéf, takže stejně stará, jak já. Skvěle se s ní povídalo, prostě pohodářka. Měla jsem sto chutí jí všechno říct, ale bála jsem se o místo.
Když ale jeho nátlaky nepřestávaly a stupňovaly se, tak jsme jeho přítelkyni napsali dopis, kde jsme vše detailně popsali,i to jak o ní mluví, přidali pár fotek z firemních akcí a nechali jí ho na recepci firmy, kde dělá. OD TÉ DOBY MÁM KLID JÁ I OSTATNÍ HOLKY V PRÁCI. TEĎ SE KE VŠEM CHOVÁ S ÚCTOU A NEVIDÍ V NÁS JEN OBJEKTY K UTĚŠENÍ SVÝCH SEX.POTŘEB.
Měj se hezky a přeji hodně síly Ahoj Dana
10. 02. 2006 15:19: jana ()
Dala jsem mu to najevo dost jasně, několikrát, ale on prostor vyklidit nechce. Milostné sms už nepíše, ale pořád doufá. Vždy, když ho znovu odmítnu, je z toho úplně hotový. Jen jsem mu neřekla, že o tom ví i můj přítel. Nelichotí mi to vůbec, naopak mě to štve a kolega se mi zprotivil. Problém je v tom, že jsme dost malá firma, takže atmosféra je tady teď hustá. Odejít kvůli tomu z práce ale nechci, i když by bylo nejlepší, kdyby jeden z nás odešel. Jana
09. 02. 2006 18:21: Jana ()
A proč neargumentuješ svým vážným vztahem s přítelem, to by kolega z práce určitě vyklidil prostor.Mám pocit, že ti to jeho lichocení či zájem nebylo nepříjemné a asi jsi mu tím možná nechtě dávala jakousi naději.Proč mu otevřeně neřekneš, že máš vážný vztah, a že to jeho naléhání a možná už i psychic. vydírání tobě i tvému příteli vadí?Mně by byl takový mužský z duše protivný a tím pádem bych mu svůj nezájem dala najevo možná i netaktně, ale chtěla bych se ho zbavit.Razím názor- vše otevřeně, ale vím, že to vždy není nejlepší cesta. V tvém případě ale stoprocentně.
09. 02. 2006 16:37: jana (vep@volny.cz)
Můj problém je v tom, že se do mě zamiloval kolega. Zničeho nic mi to asi před půl rokem oznámil a protože jsme si rozumněli, čekal možná, že jeho city budu opětovat. Plánoval si už asi naši společnou budoucnost, nechápu jak ho to mohlo napadnout. Oba máme trvalý vztah a žijeme už dlouho se svými partnery. Já k tomu kolegovi necítím víc než přátelství. Jeho první reakce na mé odmítnutí byla, že chtěl odejít z práce, že mě nechtěl vidět, protože "nemohl být v mé blízkosti". Poté se s tím srovnal a snažil se vyrovnat typu mužů, kteří mi imponují, čímž se mi dost zprotivil (nemám ráda, když někdo ze sebe dělá něco, co není). Dával mi najevo, že žárlí na mého přítele, psal mi milostné sms, že děkuje za každou chvíli, kdy je se mnou, nebo psal, že kvůli mě doma brečí atd. To vše přesto, že žije se svou přítelkyní. Tak jsem mu poněkolikáté, ale tentokrát dost ostře řekla, že to musí skončit, že by se tomu pocitu měl snažit zbavit a ne naopak, jak to dělal on. Zase ho to hodně vzalo. Po dlouhé době jsem to řekla svému příteli a ten to naštěstí pochopil. Nerada někomu ubližuji, a tak mě to všechno mrzí. Teď to došlo tak daleko, že začínám být na toho kolegu zlá, podvědomě, asi proto, abych se mu "znelíbila". Co byste na mém místě dělali vy? Díky za každý názor. Jana

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .