SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Epilepsie - "slabší forma"

Krátké výpadky soustředění

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: pětset čtyřicet
číslicemi:
 


23. 11. 2006 14:02: slzička (sestricka.jana@seznam.cz)
Taky jsem měla epilepsii. Léčila jsem se na ni od 10 - 20 let. Teď už léky brát nemusím. Je to 6 let, ale myslím si, že se soustředěním mám problémy. Na ostatní lidi působím někdy, jako bych měla "dlouhé vedení". Někdo to vnímá z legrace, v zaměstnání je to horší... Jen stále nevím, zda je možné, že je to z té epilepsie. 1x za rok chodím na kontrolní EEG a nález je stále stejný. Ložisko tam je, ale léčba není nutná. Subjektivní potíže nemám.
27. 02. 2004 10:38: Pajus (paveladam@atlas.cz)
Myslíte si, že:
Slabá forma Epilepsie( výpadky soustedění, a podobně) je zákeřnější, než ta klasická ???
já ano, protože mé okolí předpokládá, že jsem zdravý a na některé mé reakce (spíš nereakce) není připraveno. Lidé se celkem podivují, že je třeba nepozdravím. Něvědí, že jsem je ani nezaregistroval, protože jsem úplně mimo. Vím, že tam ten člověk byl, ale adekvátní reakce se nedostavila.
Loni jsem byl nucen navštívit psychložku. mé soustředění klesalo. Ppři rozhovorech jsem sice odpovídal, ale nevnímal. Kolikrát jsem ani něvěděl co jsem tomu druhému "odkýval". Situace byla velmi obtížná. Doktorka mne poslala na EEG. A tam to začalo. Absolvoval jsem několik vyšetření a výsledek bal jasný - EPILEPSIE, byť slabá forma. Začal jsem užívat léky a musím chodit pravidelně spát. Do dnes mám potíže se soustředit (i když už je to o moc lepší).

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .