SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

(Nejlepší) přátelství

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: pětset osmdesát sedm
číslicemi:
 


18. 02. 2005 15:12: Beruška ()
Mám nejlepší kamarádku našla jsem si jí teprve minulý rok... A jsem za ní opravdu moc a moc šťastná...
06. 03. 2004 22:24: Morningmist ()
Milá Amy: Naprosto tě chápu, ale být tebou, do jejich vztahu bych se nepletla. Ta slečna na to nejspíš přijde brzo sama a možná jí pak i tak nějak docvakne, jak se k tobě zachovala. Ty se těď můžeš spíš radovat, že nejsi na jejím místě. Pokud totiž nemáš proti tomu klukovi přímé důkazy, je velká šance, že tvá "kaamrádka" by si mohla začít myslet, že ti jde jen o to, jí ho přebrat zpátky. Takže počkej, až si to vyřeší sami a pak uvidíš, jak se ona bude chovat opět k tobě. Držím palce.
03. 03. 2004 01:21: amy (amymail@post.cz)
Tak ted opravdu nevim, co delat. Ten kluk mou nejlepsi kamosku, kterou nenavidim, podvadi - zacinam ji litovat, ale zaroven mam radost. Jsou to ale pocity!!! - na jednu stranu mam strasnou potrebu varovat ji, aby si dala pozor a aby si ho hlidala a na druhou stranu bych nejradsi byla ta, s kterou ji zahnul.
21. 02. 2004 22:56: amy ()
Dik za podporu, ale víš, co je nejhorší? Já o tom klukovi vím, že je to blbec, i když mi připadá, že se změnil po boku té mojí kámošky...Já jsem do něj pořád zabouchnutá, přestože vím, že nestojí za nic, lásce neporučíš. To by ještě nebylo to nejhorší, hnusnější je to, co mi ta kámoška udělala. Chci jí to odpustit, ale nevím jak, zatím jsem na bodu nenávisti. Nemůžu ale zase zahodit nejlepší přátelství kvůli klukovi..jenže já ji fakt nenávidím....
20. 02. 2004 20:32: M.Mist ()
Ahoj Amy. S mojí nejlepší kamarádkou se mi stalo něco podobného a ne jen jednou. Pořád jsme tak nějak kamarádky a já jí to zas všechno tak nějak odpustila, i když ve mně pořád hlodá taková malý červ pochybnosti, že mi to klidně udělá zase. Na druhou stranu si říkám, pokud se od ní nechá on "přebrat", ať si ho klidně nechá na věčné časy, mně za to nestojí. Prozatím se vždyzky totiž ukázalo, že kluk, kterého mi "včas" přebrala, za nic stejně nestál, takže mi ušetřila ještě větší zklamání. :-) Ale držím ti palce.
12. 02. 2004 11:28: Ivka ()
Promiň, ale to podle mě nic neřeší - přetvářka a nic jí neříkat. Ještě když spolu sedíte v lavici (předpokládám)... Ono ani nejde o toho kluka, jako o zklamání důvěry. Chápu Tvý pocity, ale kamarádství není kvalitnější podle toho že dýl trvá... Vykašlala bych se na lidi ve škole - pokud situaci znají spíš určitě stojí na Tvé straně. A nechápou jak můžeš bejt tak klidná...
Má kámoška mi žádnýho z kluků nepřebrala, ale kdyby to fakt udělala, asi bych se s ní dost pohádala. Nebo jí aspoň napsala...aby vůbec věděla, co nefér udělala.
11. 02. 2004 22:01: amy (amymail@post.cz)
Moc diky za odpoved, ja jsem s ni opravdu zezacatku nemohla mluvit, ale prekonavala jsem to a alespon jednoslovne ji odpovidala...chodime spolu do skoly, kazdy nas dve zna pohromade a nechtela jsem, aby se to s tim klukem provalilo ve tride. Vis, my dve jsme nejlepsi kamosky uz od utleho detstvi a ja ... nevim, je to jakesi pouto, ja proste nemuzu pripustit, aby nase pratelstvi ukoncil kluk, logicky je to blbost, nesmysl, takove pratelstvi je na zivot a na smrt a ze by ho mohl ukoncit kluk?...to si porad rikam...rikam si to pokazde, kdyz si uvedomim, jak moc ji nenavidim. Nedokazu to v sobe potlacit. Hraju si na nejlepsi kamosku a nejradsi bych ji vrazila nuz do zad. Nenavidim ji. Jak mi to mohla po tech letech udelat...
09. 02. 2004 12:16: Ivka ()
Takže uvidíš - být Tebou, tak bych dala vašemu kamošení pauzu a uvidíš. Jestli bude mít o Tebe fakt zájem, nebo ne... Nebo Ty o ni...

Zdravím Tě

Ivka
09. 02. 2004 12:14: Ivka ()
Ahoj Amy,
nebyla jsem sice přímo v takové situaci jako Ty, ale chápu, že Tě to štve... Asi bych nemohla dělat, jako že nic, pokud by mi kámoška přebrala kluka. Určitě bych ji nechtěla aspoň delší dobu vidět...
Je to těžký, vlastně jsem taky před pár lety ztratila svou nej kámošku. Poznala jsem, že za moc nestála a na mě si hojila jen svý ego. Vždycky, když jsem ji seznámila s klukem, se kterým jsem chodila (byly to 3 za ty dlouhý roky, co jsme se znaly), se snažila hrát prim.

Prostě potřebovala mít pocit, že je lepší a že mi ty chlapy vlastně přenechává. Jako by jí mělo stačit jen lusknutí prsty - a má ho... Dost těžce jsem to nesla, protože chlapi pokud s nima ženská flirtuje a snaží se jim zalíbit, tomu většinou neodolaj...

Naštěstí s ní už dlouho nemám nic společnýho, ikdyž jsem se párkrát snažila ji kontaktovat (to jsem jí ještě dávala naději). Neozvala se a prostě na mě kašle.
07. 02. 2004 23:45: amy (amymail@post.cz)
pozn. Lenka s ním stále chodí.

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .