SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Strach

problémy s komunikací

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: třista osmdesát osm
číslicemi:
 


04. 03. 2005 00:59: Irča (irisbox@seznam.cz)
Opravdovej strach je prevít,zcela vás paralyzuje,nejste v tu chvíli schopni promluvit,pohnout se..ani se bránit.Nepřeju to nikomu,je to moc nepříjemné.
04. 06. 2004 21:07: kuře (smejkalovak@centrum.cz)
Strach,co je to strach??Mám svíravej pocit ze všeho co příde,bojím se co bude dál..Bojím se života a jeho utrpení.
05. 05. 2004 13:38: james (wc40@centrum.sk)
Nevedel som do akej kategorie mam svoj problem zaradit tak som napísal sem.často počujem volanie svojho mena,počujem iné hlasy a vidím ludí ktorých iný nividia.neviem čím to je ale prosím poradte mi lebo to nahána strach ked každý den počujem iné hlasy.dakujem
05. 03. 2004 19:41: Beruška ()
Já když mám strach tak se mi sevře srdce a začnu skoro brečet... Začnou se mi podlamovat kolena a nejsem schopná rozumně uvažovat....
02. 03. 2004 11:11: Renata (r_bolechova@hotmail.com)
ahoj,jsem tu uplně nově.zaujal mě ten nadpis strach.u mě to teda nesouvisi s problemy v komunikaci,ale bojim se casto a hodne.moc rada bych se seznamila s nekym, kdo mafobickou neurozu, protoze mi chybi nekdo, kdo by tyhle obtize dokazal vice pochopit,protoze tim sam trpi.kdyby mel nekdo z vas zajem se o tehlech problemech pobavit,budu moc rada ,kdyz mi napise na mejl:)zatim cau
01. 03. 2004 14:45: Kivla ()
Ahoj Pajusi, asi to není moc OK. Záleží na situaci. Já se zase jako žena stáhnu do sebe. A fakt mam problém vůbec něco říct.
27. 02. 2004 10:41: pajus (paveladam@atlas.cz)
Strach ? Nevím, většinou když mám strach reaguji (odpovídám) agresivitou. Vůbec si nemyslím ,že je to správné, ale jinak to asi ani neumím.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .