SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

domácí násilí

Myslím si, ze je sice velmi dobre, ze se o domácím násilí mluví, ale ve skutečnosti se oběť domácího násilí nemůže účinně bránit. I v případě, že ji manžel vážně poraní a ona vyhledá lékaře a policii nic se nestane.

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: pětset sedmdesát dvě
číslicemi:
 


05. 09. 2009 20:24: Bubi ()
Proč podle Vás pachatelé páchají domácí násilí? Co je k tomu vede?
19. 08. 2009 21:29: otingokni ()
omlouvám se za pár překlepů a vypadlé slovíčko
chtěla jsem napsat:

...je to prostě úplně MIMO moje vnímání pojmu LÁSKA
19. 08. 2009 21:25: otingokni (otingokni@seznam.cz)
Vlado, je mi líto tebe i tvé nebo spíš tvých budoucích partnerek. Škoda, že soužití dvou lidí vidíš pouze na bázi pudů... věřím ti, že chceš pro svoji partnerku jen to nejlepší a chtěl bys ji být neustále nablízku ... ale ono to to takto nefunguje. Zpočátku to může ženě hodně imponovat, připadat jí to romantické, ale ve své podstatě to zadupává její identitu - může mít pocit (a to opávněný). že je neustále pod dozorem, hlídaná, žer nesmí nic bez souhlasu partnera a ten má pocit, že žena nepotřebuje nic jiného než jeho lásku - NENÍ TO NAK - to opravdu není přirozené...
Neznám Vás a nechci ani hodnotit další vaše tady prezentované nízory, které se týkají nemanželských dětí - je to prostě úplně moje vnímání slova "láska"... je mi Vás líto, protože jsem na vlastní kůži ve své blízké rodině poznala pocity lidí - nesmírně žárlivých a hlavně jsem viděla (a dokonce zažila), co ta jejich "zžírající touha udlělat vše aby byly šťastné" napáchala zla...
13. 08. 2009 12:30: vlado - cháron ()
A ještě dodám v přírodě existuje něco jako boj pohlaví, které spočívá v principu získat ty nejvhodnější geny, rozmnožit ty svoje a pak zaručit svým potomkům přežití. Je to mezi samcem a samicí vyloženě boj a různé druhy používají různé triky. Stejně tak lidé bojují a používají zbraně jim vlastní, vrozené-získané možnosti. A pokud mužům seberu jednu takovou zbraň a kriminalizuji tu zbraň v zájmu zachování rovnosti v boji obou pohlaví měl bych i ženám sebrat zbraň a za její použití je tvrdě trestat zbavením svobody.
A můžete za fakt který se v dnešní době nenosí začít kamenovat.
13. 08. 2009 12:18: vlado - cháron ()
Jsme mimo téma, ale odpovím ti. Ptal jsem se žen na představu, že by vychovávaly děti svého muže, vydaly je. Muži jsou k téhle možnosti daleko tolerantnější a vstřícnější než ženy.
Na tvou otázku přímo odpovídám. Ne nevadilo by mi to, ale musely by mě poznat do šesti let svého věku. Pak už příchozího muže děti nepříjmou, naopak s ním bojují, jako s nepřátelským vetřelcem, konkurencí.
12. 08. 2009 21:39: Kiki ()
A co je důležitější - geny nebo to, co v člověku zanechá výchovné působení? Vadí Ti vychovávat "cizí" dítě, ale tím, jak na něj výchovně působíš do něj vkládáš pořádný kus sebe. Ale dostáváme se mimo téma domácí násilí.
11. 08. 2009 23:40: vlado - cháron ()
Chlap když má dítě s milenkou, nemůže namluvit ženě že je jeho a ženy. Tak se nemůže stát, aby žena investovala roky práce a úsilý do potomků - genů co nejsou její. A o to každému tvoru jde, pokud odstraním všechno "lidské" okolo.
11. 08. 2009 20:31: Kiki ()
Milý Vlado - Chárone, ty ženy Tě provokovaly, ale ani provokace nedává právo ženu uhodit. Jsou kultury, kde muž takto dokazuje svou sílu a je to normální, ba dokonce očekávané, ale u nás tomu tak není. Ty dvě dámy byly nejspíš nevyrovnané a zkoušely, kam až mohou zajít, nicméně facka z Tvé strany by byla neadekvátní reakce, pokud Tě ony samy nebily.A ke Tvému druhému příspěvku - není to fér, lež nikdy není fér a v tomto případě zjištění pravdy hodně bolí - a co třeba chlap, který je ženatý a najde si milenku, se kterou čeká dítě, to jeho manželku, která do té doby nic netušila, nebolí? To není o pohlaví, to je o lidech. Měj se hezky.
10. 08. 2009 07:32: vlado - cháron ()
A mohou ženy mít děti s jiným mužem a rvedit jinému, že je jeho? Mohou to dělat jenom proto že oni mají tu možnost? Ono rovnoprávnost vztahu a funkčnost vztahu je velice relativní děj. K dostatečnému rozboru by se muselo napsat hodně slov a obávám se že výsledek k maší současnosti v Evropskoamerické společnosti by se ženám nelíbil.
10. 08. 2009 07:15: hannah ()
Mě už také uhodil chlap, třeba táta když jsem cosi provedla ale bylo to právem, to ti Vám byla taková šupa. Ale rodiče své děti lištit smějí ale nechápu to proč když v manželství chlap mlátí manželku, proč ona od něj neodejde, jestli si ti chlapy dokazují to že když je ovlivnuje ten slavný hormon testosteron že mají větší sílu, a jako že můžou slabšího jedince bít? Pro všechny chlapy na celém světě: PS: ŽENU ANI KVĚTINOU NEUHODÍŠ !!!

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .