SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

platby u odborného lékaře

kdy se lékaři platí - obecné

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: pětset šedesát sedm
číslicemi:
 


09. 08. 2010 15:43: Osmačka ()
Ahoj,

ráda bych vás upozornila, že pokud půjdete k odbornému lékaři, nebo i budete chtít měnit odborného lékaře, musíte mít vždy doporučenku od praktického lékaře. Pokud půjdete k odborníkovi jen tak, záleží na lékaři, kolik zaplatíte, což se může pohybovat v tisících korun. V podstatě má soukromý lékař, pokud nemá doporučení od vašeho praktického lékaře právo vybrat na Vás jakoukoliv částku, protože pojišťovna mu nic nezaplatí. Nevím jestli ve všech oborech, ale obávám se, že ano.

Proto se raději ještě informujte, u vaší pojišťovny, jestli má odborník, ke kterému máte doporučenku smlouvu se zdravotní pojišťovnou. Na stránkách pojišťovny nemusí mít seznam lékařů aktuální.

Tyto informace mám od právníka ze své zdravotní pojišťovny.
Zdraví Osmačka

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .