SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Realita

Stává se Vám někdy, že poznáte nové prostředí, a pak nejste schopný fungovat zase ,,zpátky" v realitě?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: šestset devadesát pět
číslicemi:
 


21. 07. 2010 16:53: Martas (0.martas.0@seznam.cz)
Zjistila jsem, že pro mě je to strašně moc těžké. Jedu třeba na dětský tábor jako vedoucí, kde jsem s kolegy, žiji s nimi pár dní, nebo třeba navštěvuji nějakou školu a když to pak skončí, je pro mě těžké jít do reality zpět....čím to asi může být? Prostě najednou chytím těžké deprese, neřešitelné situace, kdy je mi smutno, prospím pár dní v kuse, všechen volný čas, co mám trávím zalezlá s prázdnotou v těle...řešení v nedohlednu....začnu pak přemýšlet o špatných věcech...přitom ta ,,idea" kytary a kamarádů z tábora skončila nejen pro mě, ale i pro přátele, ty se taky vrátily do realu, ale mě to prostě nejde....Znáte to? Jaké máte řešení?:)

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .