SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Kvalitní terapeut

Jak se pozná dobrý terapeut

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sto padesát devět
číslicemi:
 


14. 07. 2010 14:02: Davca ()
Ahoj Osmačko, děkuji ti za pomoc...Jsi hodná
13. 07. 2010 07:56: Osmačka ()
Ahoj Davčo,
já jsem z Brna. Našla jsem ale parádní stránky, kde jsou všichni doktoři z ČR (řazeno podle oborů, kraje)a u nich jsou komentáře pacientů, takže doporučuji projít si ty stránky a vybrat si.
http://www.znamylekar.cz/hodnoceni-lekaru/praha/psycholog
12. 07. 2010 21:16: Davca ()
Osmačko a dala bys mi kontakt na tvou psycholožku? Zkusil bych se s ní domluvit..Nebo jen pozeptat, jestli třeba ještě bere nové lidi? A jsi z Prahy?
07. 07. 2010 23:53: Davca ()
AHojky on je osmačko problém v tom, že u lidí s psychickými nebo jinými problémy se to může stát , že budou mít problém s dochvilností nebo přijít.
07. 07. 2010 14:45: Osmačka ()
Ahoj Davčo,
píšeš toho strašně moc, je těžké na všechno odpovědět. Jen mě tak napadá, když přijdeš pozdě na terapii, nebo pozdě zavoláš, že nemůžeš, tak každý terapeut bude naštvaný, to by byl každý člověk. To je normální. Taky by se Ti nelíbilo, kdyby jsi měl dohodnutou schůzku s dívkou a ona přišla o půl hodiny později, bez omluvy. Myslím, že Tvůj dotaz by jsi měl spíš adresovat do redakce a napsat i odkud jsi, aby Ti mohli třeba někoho doporučit. Mě se líp mluví se ženou, protože jsem žena, ale je to asi individuální. Řekla bych, že ženy spíš pochopí ženy a muže muži. Zkrátka obě pohlaví se od sebe liší. Moje p. psycholožka je úplně senzační, prostě jsme si sedly. Někdy musíš hledat delší dobu.
Ať někoho dobrého najdeš.
05. 07. 2010 02:12: Davca ()
Jak moc být otevřený k němu jak ne.?
Je možné tomu člověku oponovat v jeho názoru nebo se musí poslouchat jako rodiče, učitelé. ? Může se terapie i promlčet někdy když nejde člověku zrovna mluvit.. ? Je možné požádat o chycení za ruku, objetí..KDyž cítím , že b y mi to pomohlo? Plakat se může, vyjevit emoce..?
05. 07. 2010 01:57: Davca (Sladkyd@centrum.cz)
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s terapeutem, terapeutkou... A jak se pozná kvalitní odborník...Čeho je důležité si všímat, co vnímat.
Já jsem dosud nenarazil na dobrého odborníka... S kterým bych si porozuměl, uvěřil mu, že ví jak mi pomoci. Jakou cestou se vydat.
Zažil jsem terapeuty s kterými jsme nenašli společné téma. Kterým vadilo, že prý nemluvím dost konkrétně k problémům, kterým vadili pozdní příchody, pozdní odvolání schůzky. Mé váhání. Má nerozhodnost. Přitom mi měli pomoci od nerozhodnosti. Kteří se mně pořád dokola ptali, jaké že to mám bolesti těla ze stresu, nervozity..A já jim to musel pořád dokola říkat, jako by nebyli schopni to pojmout, někde si to zapsat. Takové kteří nedokázali odpovědět na pro mně důležité věci.
Např. co dělat když se někdy obávám jít domů..Necítím se dobře se svou rodinou.
Kam se obrátit když mám naléhavý psychický problém nebo stres mimo ordinační hodiny psychiatra či terapeuta. Kde mi pomůžou s finančními těžkostmi a problémy. Jak řešit pocity osamocení , že o vás nikdo nestojí apod. Je lepší muž nebo žena odborník...A kdy si vzít koho?

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .