SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

chybí práce

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: osmset čtrnáct
číslicemi:
 


30. 06. 2010 20:58: cháron ()
Musím souhlasit. Navíc personalisté – psychologové udávají do inzerátů požadavky, které nepotřebují a uchazeči pak udávají dovednosti, které nemají. V podstatě personalisté očekávají, že uchazeči budou v lepším případě nesoudní, ale spíš že budou lhát. Je jasné, že člověk který mluví pravdu a neudá, že umí vše, pak podle předpokladu s tím co udává že umí - neumí a tudíž neumí nic. Já než jsem se naučil odpovídat na inzeráty v kterých nesplňuji všechny požadavky uběhly tři roky. V poslední době se hlásím na pozici webmaster, nebo webdesigner a to podle tabulek psychologů neumím.

Abych doložil
Kódoval jsem cvičně (parakticky hotové jeno dodat linky což je jednoduché)
http://screamteam.cz/vlado/racek-hotovo/kuryr.html
http://screamteam.cz/vlado/tesla/tesla.html
http://screamteam.cz/vlado/ryze/ceske.html

Vytvořil jsem včetně návrhu ve photoshopu:
http://screamteam.cz/vlado/hotovo-rene/index.html
http://davidvalek.aspone.cz/index.html

A mám hotový i s programováním webový obchod který čeká až jej majitelka naplní a nedostal jsem za vše ani Kč.


Prostě jsem byl starý když jsem se to začal učit a v tomhle věku mají v tabulkách, že se to člověk nenaučí. Kdykoliv mě potenciální zaměstnavatel odpověděl bylo jasné že to není personalista, ale profik, který se na moje práce podíval. Nejdál jsem se dostal když mi ona firma dala domácí úkol, to jsem byl dokonce pozván na osobní pohovor.
V podstatě platí, že čím je člověk déle nezaměstnaný, tím víc psychologové-personalisté jej mají priory za alkoholika, nebo hlupáka, lenocha, nespolehlivého aj. (Stačí si uvědomit ty požadavky atd.) Stejně se chovají úřady. Nechceš zametat jsi flákač. Máš li jít zametat jsi kriminálník alkoholik, neschopný hlupák. A pokud bydlíš na malém městě máš nálepku u všech lidí co tě znají a už ti ji nikdo neodpáře. Já jsem dělal osm měsíců metaře-popeláře a nikdo z úřadu práce se nezajímal jak jsem tu práci vykonával. Žádný rozdíl jestli mě viděl zaměstnavatel desetkrát a já desetkrát dělal a zatím kolega ani jednou. Žádný rozdíl v projevování schopností. Nikdo se nezeptal jak se mnou vycházeli. Prostě nezájem! Zůstáváte ve škatulce neschopného flákače, alkoholika stejně jako kolega co to proflákal věčně v lihu. Pak jsem měl půl roku pokoj a pak veřejně prospěšné práce. Zase jsem měsíc odpracoval a šel jsem nabídnout městu že udělám jako vpp web třeba pro školku. (Podotýkám, že když jsem podnikal, tak starosta co viděl o co právě žádám byl u mě několikrát pro sponzorský dar a já sotva vycházel a pokaždé jsem mu nějakou keramiku dal. Nebo jsem v kulturním středisku měl výstavu s tím, že jsem tam celý týden školním výpravám předváděl točení a nechával je to pod mým vedením vyzkoušet si práci za kruhem a tak jsem promrhal týden bez výdělku.) Poslali mě za náměstkyní a ta začala. Jste soudně trestaný? Kolik dlužíte městu? Jak často pijete?
Dalo by se říci, že čím je člověk na tom hůř tím spíš do něj kopnou jak společnost tak jednotlivec a když prostě ve všeobecném tlaku jako zraněné zvíře koušete, společnost a jedinci si řeknou ‚měli jsme pravdu!‘
A to jako muž ve středním věku toužící po rodině jsem v daleko větší presu vydělávat! Neb ženy instinktivně preferují úspěšné muže. Zabezpečí přežití dětí, má úspěšné geny atd. Je to tvrdé a přitom na začátku stačí být prostě odlišný a třeba i v mnohém lepší.
Vau to jsem se vykecal.

Přeji ti Davčo hodně štěstí a uspokojující práci a následně i život.
29. 06. 2010 11:40: Davca ()
Taky vám chybí práce jako mně...A už vás to nebaví...Věčné odmítání...Posílání životopisů, neozývání se ze strany zaměstnavatelů...
I z brigády se mi málokdy ozvou...Nechápu to fakt... Jako by nikomu v tomhle státě nevadilo, že je tu tolik dlouhodobě nezaměstnaných . Jako jsem já..Nikdo nám nepomáhá..Spíš nadává do flákačů co mají jít zametat aspon chodníky...

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .