SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

bipolární porucha

jak se Vám s ní žije, jaké máte zkušenosti?

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: dvěstě devadesát šest
číslicemi:
 


20. 05. 2010 09:50: Osmačka ()
Chárone,
myslím, že toto je diskuse, ne webovky, kde si lidé po sobě plivou svou jedovatost a nenávist které jsou plní. Pokud se nechceš slušně vyjádřit k tématu, nevím, proč sem píšeš. Na Tvé jedovatosti nemíním reagovat.
13. 05. 2010 13:17: Osmačka ()
Chárone, je vidě, te mě dokonale znáš a víš jestli jsem nebo nejsem talentovaná:)Já bych to nevěděla, kdyby jsi mi to neprozradil. Čekala jsem že se mi ozve někdo, kdo s tím má osobní zkušenosti. Takže promiň, ale jsi mimo mísu.
05. 05. 2010 08:35: Osmačka ()
Měla jsem depresi, ta se mi po návratu z nemocnice přesmykla do bipolární poruchy - změny nálad. Chvílemi jsem nahoře, pocit euforie, mohla bych otočit zeměkoulí, nemám potřebu spánku, dělám pět věcí najednou. A potom se mi to přesmykne do deprese, kdy nic nemá smysl, nic se mi nechce dělat. Zjistila jsem, že spouštěčem u mě je stres, nebo nějaká psychicky náročná situace, i kladná, kdy prožívám hodně emocí. Když dodržuji režim dne a po 19 hodně už nedělám nic náročného, co by mě mohlo rozhodit, ale spíš klidnější činnosti, tak to jde. Celkem to ale zvládám, s léky samozřejmě. A co Vy? Jaké s tím máte zkušenosti?

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .