SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

internetová komunikace

diskuse o významu a hodnotě komunikace přes počítač

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: třista dvacet čtyři
číslicemi:
 


05. 10. 2009 10:50: hanulka1000 ()
Tato komunikace je rychlá a jednoduchá, ale stejně je lepší se vidět osobně, alespon vidíte výraz té druhé osoby a a odezva je hned na místě, u internetu někdy musíte ale marně čekat na odezvu: že jak se do lesa volá? Tak se z lesa ozývá!!! hanulka.
28. 09. 2009 16:11: Nevím ()
V poslední době mě často napadá, že komunikace přes počítač je jenom taková ubohá náhražka. Dost lidí znám vlastně jenom přes tan internet, a to i leckteré z těch, se kterými se setkávám i osobně... Někdy jsem ale ještě rád, že ten internet existuje, protože je to pořád ještě přijatelnější, než absolutní prázdno a úplné osamění.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .