SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Reklama

AKTUÁLNĚ

Nová kniha:
Různost je bezva!
Podtitul:16 typů osobností
Nadrchal, David
Právě v rukou držíte text, který se hemží čtyřpísmennými zkratkami jako ENFJ, INTP či ISTJ. Každá z nich představuje jeden z 16 typů osobností rozlišovaných typologií MBTI. I přes nepopiratelnou jedinečnost každého tvora mají nositelé jednotlivých typů velmi podobný přístup k práci, způsob komunikace, životní hodnoty i proces dozrávání. Kniha Různost je bezva provádí čtenáře jednotlivými oblastmi lidského života, ve kterých jsou mezi nositeli různých typů zvlášť velké rozdíly – mezilidskými vztahy, komunikací, prací a vývojem osobnosti v průběhu života. Průvodci na této cestě za lepším porozuměním sobě i svým bližním je jak pečlivě probíraná teorie zahrnující dynamiku osobnostního typu a problematiku temperamentů, tak četné příklady projevů osobnostního typu z praxe. A ač dílo nabízí možnost hlubšího pochopení celé typologie, je psáno tak, aby ho mohl číst i člověk, který se s MBTI dosud nikdy nesetkal.

Ukázku z knihy a více informací najdete na www.portal.cz

NAŠE ANKETA

Co nejvíce očekáváte od online psychologické pomoci?
konkrétní radu 34%
podporu a pochopení 19%
kontakt na "vyzkoušeného" odborníka 8%
nic, potřebuji se vypsat 1%
nasměrování 16%
řešení 22%

NOVÉ ODPOVĚDI

NEJČTENÉJŠÍ ČLÁNKY

NOVĚ V DISKUZI

Nové články

Nechcete zveřejnit svůj dotaz? Zeptejte se e-mailem... pic/article/thumb/29780.jpg 22. 09. 2021 09:21 - z.s. iPoradna - Rádi byste využili naši iPoradnu, ale brání Vám podmínka zveřejnění dotazu na webových stránkách? Právě pro Vás je určena následující informace: Pokud si přejete odpovědět na dotaz obdržet neveřejně - e-mailem, zašlete jej prosím výhradně prostřednictvím e-mailu: jsme@iporadna.cz. V takovém případě bude zodpovězen v obvyklé lhůtě (7 pracovních dnů). Poradcům přitom bude přidělen pouze Váš anonymní dotaz, odpověď na e-mail zašle zodpovědný pracovník iPoradny.
Luštěním křížovek a četbou ke snížení rizika onemocnění Alzheimerovou chorobou 22. 09. 2021 08:44 - Helpnet.cz - Včera jsme si připomněli již desátý ročník Světového dne Alzheimerovy choroby. V České republice trpí touto nemocí více než 160 tisíc lidí, z toho přibližně dvě třetiny tvoří ženy.
Proč se lidi nenechají očkovat 02. 09. 2021 08:40 - z.s. iPoradna - Psychologie.cz - Máme za sebou rok a půl globální pandemie, spoustu týdnů v lockdownu, život v zákazech a omezeních a z toho plynoucí epidemii duševních problémů.
Truchlení je chaos 28. 07. 2021 09:10 - z.s. iPoradna - Psychologie.cz - Když jsem se ve své psychoterapeutické praxi setkávala s lidmi, kteří truchlili po smrti rodičů, myslela jsem si, že jim rozumím, že se dokážu vcítit do toho, co prožívají.
Již 15 let pomáhá Nadační fond Umění doprovázet českým hospicům 12. 07. 2021 10:09 - Helpnet.cz - Nadační fond Umění doprovázet si v červenci letošního roku připomene již 15 let od svého založení. Kromě finanční a materiální pomoci stávajícím a nově vznikajícím hospicům provozuje fond také poradenskou linku pro těžce nemocné,...
Modrá linka nabízí psychologickou pomoc lidem zasaženým událostí na jižní Moravě 28. 06. 2021 10:42 - Helpnet.cz - Krizová psychologická pomoc Modré linky je k dispozici každý den od 9 do 21 na tel. 608 902 410 nebo 731 197 477 (další kontakty na www.modralinka.cz). Modrá linka dále radí, co v situaci zasažení touto přírodní katastrofou lze dělat.
Jak fungují krizové linky a čím můžeme svým blízkým v těžkých chvílích pomoci my 21. 06. 2021 10:18 - z.s. iPoradna - Psychologie.cz - Linka důvěry. Jako malé nás nabádali, že se tam nemá volat „jen tak“. Mně se při tom vždycky vybavila Stella Zázvorková, jak ve filmu Zítra to roztočíme, drahoušku…! opovržlivě procedí na adresu svého souseda...
Jsem zase o rok starší. Jak se vyrovnat s narozeninovou depresí? 08. 06. 2021 08:42 - z.s. iPoradna - i-Senior.cz - Narozeniny mají být šťastnou událostí v našem životě. Bohužel někteří se ze svých oslav neradují a s blížícím se datem je přepadají pocity strachu a úzkosti.
Osamělost je v době pandemie jedním z ústředních problémů 13. 05. 2021 08:36 - z.s. iPoradna - Perpetuum.cz - Pandemie Covid-19 přinesla řadu otázek týkajících se duševního zdraví dětí. V souvislosti se sociální izolací se pak často hovoří o nárustu duševních poruch či o současných žácích jako o ztracené generaci bez znalostí.
Budeme stále přehlížet rostoucí počet pokusů seniorů o sebevraždu? 20. 04. 2021 09:43 - z.s. iPoradna - I-senior.cz - Mnoho už toho bylo napsáno o důsledcích samotného onemocnění covid-19 a zdravotních problémech s ním spojených. Často se bohužel zapomíná na to, že neméně závažné mohou být pro tělesné a duševní zdraví lidí i vedlejší důsledky rozšíření ...

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .