SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Přehled článků v tématu

Nabídka individuální terapie v Olomouci 14. 01. 2008 20:43 - Svobodová Ivana, Mgr. - Máte nějaký osobní problém, se kterým si nevíte rady? Potřebujete si o tom s někým promluvit, poradit se, zorientovat se, najít nové cesty k řešení? Nabízím individuální terapii. Pokud vás zajímají bližší informace nebo si chcete domluvit schůzku,

KURZ pro NNO zdarma: Pracovní rehabilitace a podporovaná práce

14. 01. 2008 20:43 - Svobodová Ivana, Mgr. - Pracovní rehabilitace a podporovaná práce Podmínky přijetí Programy je určeny pouze pro poskytovatele sociálních služeb (jejich zaměstnance) lidem s duševním onemocněním v regionech ČR mimo Prahu. Fokus Praha, o.s. si vyhrazuje možnost přijímat účastníky do těchto programů tak, aby byla co nejlépe naplněna kritéria projektu.

KURZ pro NNO zdarma: Case management

14. 01. 2008 20:34 - Svobodová Ivana, Mgr. - Case management Podmínky přijetí Programy je určeny pouze pro poskytovatele sociálních služeb (jejich zaměstnance) lidem s duševním onemocněním v regionech ČR mimo Prahu. Fokus Praha, o.s. si vyhrazuje možnost přijímat účastníky do těchto programů tak, aby byla co nejlépe naplněna kritéria projektu.

KURZ pro NNO zdarma: Psychosociální rehabilitace

14. 01. 2008 20:33 - Svobodová Ivana, Mgr. - Psychosociální rehabilitace Podmínky přijetí Programy je určeny pouze pro poskytovatele sociálních služeb (jejich zaměstnance) lidem s duševním onemocněním v regionech ČR mimo Prahu. Fokus Praha, o.s. si vyhrazuje možnost přijímat účastníky do těchto programů tak, aby byla co nejlépe naplněna kritéria projektu.

Tréninkové středisko Fokusu Praha – otevřené kurzy 2007

23. 08. 2007 17:45 - InternetPoradna.cz - Posláním Fokusu Praha je podpora lidí se zkušeností s duševní nemocí ve spokojeném zvládání života a nalézání možností osobní realizace ve společnosti. Naše středisko stabilně poskytuje komfortní a kvalitní vzdělávací služby v oblasti sociálních služeb a seberozvoje, především v oblasti duševního zdraví a nemoci.

SOUTĚŽTE S PORTÁLEM o knihu Přehled české výslovnosti

14. 05. 2007 12:44 - Svobodová Ivana, Mgr. - Milí návštěvníci, společně s nakladatelstvím Portál jsme pro vás připravili soutěž o jednu výjimečnou a přínosnou publikaci. Kniha má velkou obsahovou i finanční hodnotu, proto ji máme v soutěži pouze jednu. Jedná se o první publikaci tohoto druhu u nás.
Představujeme vám zajímavou publikaci 14. 05. 2007 11:48 - Svobodová Ivana, Mgr. - Milí návštěvníci, chtěli bychom Vám představit novou knihu, kterou vydalo nakladatelství Portál. O tuto knihu můžete do středy příštího týdne také soutěžit na našich stránkách – odkaz na soutěž najdete zde. Naším cílem je Vám knihu stručně představit. Snad se vám bude líbit. Rádi bychom také poděkovali nakladatelství Portál a autorkám za umístění reklamy na o.s. InternetPoradna v této knize.

Soutěžte o pěkný dárkový balíček!

24. 11. 2006 14:50 - Operátor/ka - Naši milí návštěvníci, společně s reklamním partnerem jsme pro vás připravili další soutěž o pěknou věcnou cenu. Jedná se o dárkový balíček v hodnotě 300 Kč od firmy Orbit, který potěší zejména děti. Jeho součástí je také maxibalení žvýkaček, které přijdou jistě vhod i vám.

SOUTĚŽTE S GRADOU o knihu Psychologie smysluplnosti existence!

02. 10. 2006 11:22 - InternetPoradna.cz - Naši milí návštěvníci společně s nakladatelstvím Grada jsme pro vás opět připravili soutěž o jednu z publikací. Tentokrát jsme pro vás vybrali jedinečnou knihu od Jara Křivohlavého, která se zabývá pro nás všechny důležitým tématem – smyslem naší existence (života). Jak je poznat z recenze (nebo po prokliku z celého obsahu) – tato poměrně útlá knížka je nabitá stručnými a jasnými informacemi z teoretického i praktického hlediska. Jsou v ní obsažená různá schémata a i pro laika může být velice inspirativní. Vždyť člověk je jediný z žijících tvorů, který je schopen dát sám svému životu smysl a směřovat jej k určitým vědomým cílům. Snad se vám vybraná publikace bude líbit.
Nabídka vzdělávacích kurzů Fokusu Praha na rok 2006 12. 01. 2006 15:43 - InternetPoradna.cz - Tréninkové a vzdělávací středisko Fokusu Praha kurzy 2006 Posláním Fokusu Praha je podpora lidí se zkušeností s duševní nemocí ve spokojeném zvládání života a nalézání možností osobní realizace ve společnosti. Naše vzdělávání rozšiřuje lidský i odborný potenciál profesionálů ve zdravotně-sociální oblasti, zájemců z řad veřejnosti i klientů Fokusu Praha. Předkládáme Vám stručnou nabídku našich kurzů a seminářů určenou pro profesionály a zainteresovanou veřejnost včetně několika novinek. Budeme ji dále doplňovat.

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .