SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Zkušenosti s inzeráty na práci z domova

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: čtyřista pět
číslicemi:
 


04. 03. 2018 18:45: Alena (alis.novak13@gmail.com)
Ahoj, napadlo mě, že vám nabídnu přivýdělek formou MLM. Spolupracuji s firmou Tiande, která nabízí kosmetiku a kosmeceutiku (kosmetika pro zdraví). Máme spoustu kladných ohlasů na výrobky, protože opravdu dokáží pomoci např. při různých bolestech ( krku,uší, zad, břicha….), ale také při rýmě, ekzému,lupence a spoustě dalších. Výrobky jsou vyráběné nejen z bylinek, máme i hadí řadu, ovčí nebo se šnečím mucinem. Navíc má firma spravedlivý marketing a jedinečné provize, naše holky si např. po 3 měsících vydělají i pár tisíc, časem i několik desítek tisíc korun měsíčně. K tomu spoustu dárků od firmy i z eshopů..Zaujal jsem Tě svojí nabídkou? Chtěl by jsi se dozvědět víc? Napiš mi a já Tě nezávazně přidám na 14 dní do naší skupinky, kde se sám přesvědčíš, jak úžasné výrobky máme. Nic neprodávám, nikomu nic nenutím, vše dělám z pohodlí domova.
Když si mě přidáte do přátel, přidám vás do skupiny, kde jsou všechny možné věci, zkušenosti atd. můžete se tam mrknout na cokoliv vás zajímá. Jinak k tomuto přivýdělku , mě přivedla jedna pani,přes inzerát,která hledala už před cca rokem přivýdělek pár tisíc , a za rok se vypracovala tak , že má úžasné provize 70 tisíc měsíčně.. Je to na každém , kdo tomu,kolik objetuje, čím víc, tím víc peněz.. Alena Nováková. Email : alis.novak13@gmail.com
16. 06. 2016 13:43: ludowit (vojtak@volny.cz)
Šikola patří do rakve a do kremační pece.
27. 01. 2015 21:10: Dominila (domca3@email.cz)
Rok se mi nikdo z www.databaze-zdarma.cz neozval. Co asi dělám špatně. Nikdo mi nezvedá telefony a neodpovídá na emaily, prostě banda podvodníků.
27. 01. 2015 15:08: Zuzka ()
Zdravím, www.databaze-zdarma.cz je stránka trochu složitá. Když jsem se zde zaregistrovala, tak jsem čekala, že mi do dvou dnů přijdou dotazníky a já začnu vydělávat. No, to nebyla tak úplně pravda. První dotazník mi přišel po 4 měsících. Do té doby jsem tedy na tuto firmu strašně nadávala, že jsou to podvodníci. Nakonec jsem zjistila, že tato firma Vás pouze zaregistruje do nějaké databáze, ze které si pak samy jednotlivé firmy vybírají. Než si někdo vybral mě, tak to chvíli trvalo. Ale teď už je to v pořádku a normálně vydělávám. Chce to trpělivost.
13. 01. 2015 17:06: Iris ()
http://www.databaze-zdarma.cz/informace-a-postup. ŽÁDNÝ PODVOD TO NENÍ, mě normálně peníze chodí, tak nevím, co děláte špatně...
30. 05. 2014 14:21: Dominika (domca3@email.cz)
Jo? Zajímavé. Myslím si, že jsi jeden z těch, co vydělávají spíš na nás. Všechny pozitivní ohlasy píšou lidi asi z pěti emailových adres a někde si je radši ani neuvedou... Je to naprd. Službu jsem si předplatila na půl roku a za 3 měsíce ani koruna, to je jako v pořádku?
30. 05. 2014 14:03: Kajdož ()
Souhlas s Pagoudou, Dominika by měla prověřit všechny informační kanály - Databáze zdarma jsou solidním zdrojem příjmů.
19. 05. 2014 13:45: Dominika (domca3@email.cz)
Na www.databaze-zdarma.cz pozor! Ze mě vytáhli prachy a 3 měsíce se nikdo neozývá! Maminky a studenti pozor.
08. 05. 2014 17:37: Pagouda ()
Pokud jste student nebo maminka na mateřské a chcete si něco přivydělat, zkuste www.databaze-zdarma.cz
31. 03. 2014 16:49: Gambi (marcela.someraurova@seznam.cz)
Dobrý den všem,
doporučuji přivýdělek z
domova,stačí otevřít pc a
zadat www.revolucni-
prijem.cz/1E06EC a
začít chytře vydělávat a
spořit pro budoucnost.

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .