SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři
02. 05. 2006 00:55 - Martasek
informace a kontakty: práce v zahraničí
a prosim vas mam jeste dotaz jak je to prosim s tim kdybych chtel tady odsud odejit k jinymu zamestnavateli mam zatim vyrizeno povoleni na jeden rok od 1.5.2006 do 30.4.2007 . muzu treba tady rozvazat prcovni pomer ze muzu dat dvou mesicni vypoved .. a jak dlouho muzu hledat novou praci??? treba kdybych nemel prestup ze dne na den ale treba by mi trvalo tu praci mesic najit. musim se registrovat na uradu prace v tomto pripade v nemecku??ja totiz neznam nemecky pracovni zakonik... dekuji vam

Zaměstnanost 07.02.2007 12:10: Občanská poradna Jižní Město při o. s. Společnou cestou
  Dobrý den,

Váš dotaz bohužel směruje na německé právní předpisy, které nespadají do oblasti naší působnosti. Můžeme Vám doporučit, aby jste se pokusil vyhledat obdobnou poradenskou službu v Německu. Je též možné, že naleznete určité minimum německého pracovního práva na některém z německých pracovních serverů, či stránkách příslušných německých úřadů. Nejsem bohužel schopen odhadnout, nakolik by Vám v této oblasti mohlo poskytnout informace České velvyslanectví v Německu (http://www.mzv.cz/berlin) či Německé velvyslanectví v ČR (http://www.deutsche-botschaft.cz/EN/HOME/index.html).

Za Občanskou poradnu Jižní Město Ondřej Načeradský.

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .