SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

renty

odebírání rent na základě změny zdravotního stavu

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: šestset třicet čtyři
číslicemi:
 


30. 04. 2019 04:15: Václav (hlina57@email.cz)
Dobrý den,požádal jsem o plný invalidní důchod kde mne vyhověly,mám přiznanou nemoc z povolaní Pneumokonioza , CHOPN.na základě CHOPN jsem prodělal transplantaci plic
V posudku o invaliditě mne napsaly že CHOPN nemá přimou sovislost z důlní prací skrátka že mne důlní prach nezapřičinil jistou mírou nemoc CHOPN.Děkuji
14. 03. 2019 15:51: Václav (hlina57@email.czsedmset)
Prosím o radu.Jsem bývalý havíř razič.V roce 1992 ČID-1 a hornickou rentun na ruce,v2006 další nemoc z povolaní plíce.V 2014 praskla plíce,2015zjistily další nemoc CHOPN. 2017 jsem veden na transplatačním Praha-Motol.Otázka: Když požádam o plný invalidní důchod neseberou mne hornickou rentu. Děkuji
10. 05. 2018 09:19: Vlčková Helena (helena.vlckova@internetporadna.cz)
Dobrý den,
reaguji na Váš níže uvedený příspěvek v diskuzi. Prostor diskuzí slouží k volné výměně názorů mezi návštěvníky stránek. Pokud se chcete poradit s odborníkem, můžete zadat svůj dotaz v sekci "zadat dotaz".
S pozdravem Vlčková Helena
z.s.InternetPoradna
07. 05. 2018 11:38: leraso (leraso@seznam.cz)
Dobrý den , měla jsem pracovní úraz byl mi přiznán invalidní duchod 3 . stupně. Od dubna letošního roku mě posudková lékařka důchod 3. stupně odebrala a přiznala důchod 1. stupně. zatím OSSZ vyplácí nadále důchod ve výši 3. stupně s tím , že až mi přijde z Prahy nový výměr důchodu tak se to změní. Pojištovna mi ale přestala rentu vyplácet s tím , že jsem byla přeřazena do 1. stupně. OSSZ vypácí a pojištovna ne. Děkuji za radu a pomoc Lenka
04. 10. 2016 10:49: miky (Zolik.1@seznam.cz)
Dobry den prosim vas mam prozbu sem po operace prave ruky karpalni tunely chodim na rehabky sem uz 5 mesic na nemocenske pracuji jako hornik devaty rok porad me to poboliva a nemam takovi stisk a silu v zapesti a chtel sem se zeptat jestli bych moh zadat o rentu dekuji za odpo.
07. 02. 2016 14:03: Známý (Majmach@seznam.cz)
Dobrý den.
Jak je možné,že bývalému horníkovi,kterému byly postupně odebrány jak DIČ,tak ID a je na rentě,Nepřísluší už starobní důchod?Podotýkám,že před 14 lety prodělal IM a navíc se léčí s cukrovkou.Když se prováděly kontroly,tak tohle jeho praktický lékař neuvedl.Je mu 62 let.
30. 11. 2015 12:25: miki (miktdi@seznam.cz)
11. 09. 2015 09:43: Furmánková Renata (renata.furmankova@iporadna.cz)
Dobrý den,
reaguji na Váš níže uvedený příspěvek v diskuzi. Prostor diskuzí slouží k volné výměně názorů mezi návštěvníky stránek. Pokud se chcete poradit s odborníkem, můžete zadat svůj dotaz v sekci "zadat dotaz". Kromě přezdívky je nutné uvést také kraj z něhož pocházíte, abychom Váš dotaz mohli poslat odborníkovi z Vašeho kraje, nebo aby Vám poradce poradil na koho se můžete v okolí obrátit. Email i region běžný návštěvník nevidí.
Případně můžete tyto údaje poslat e-mailem a já Váš dotaz zařadím.

S pozdravem
Renata Furmánková
pracovnice v soc. službách
09. 09. 2015 13:17: miki (miktdi@seznam.cz)
dobry den mam chorobu z povolani uhlokopska pneumokoniosa prosta od roku 1991 onemocněni cev idč zpusobene při praci s vibrujicimi nastroji od r.1993 pobiram čast. duchod hornickou rentu 7.9 2015 mi na emg zjistilitěžka distalni senzimotor.neuropatie vlevo středně těžkou vprave ruce i přesto došlo dle primařky p landecke k zlepšeni zdravotniho stavu na zakladě neprukazneho chl. testu k odebrani choroby z povolani jak se branit dčkuji
16. 04. 2014 18:16: michal (michaldziura@seznam.cz)
dobrý den. mám prosbu .už se někdo soudil a vyhrál,?? je nějaké rozhodnutí na které se lze odvolat?? opravdu nemáme právo zestárnout. a co soudní rozhodnutí??? vyhrál jsem se šachtou soud /pracovní úraz zaviněný 100procenty organizací.

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .