SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

PSYCHOPATICKÝ SOUSED

jak zatočit s tím, kdo vám znepříjemňuje život v bytě

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: dvěstě dvacet šest
číslicemi:
 


14. 06. 2017 21:08: ketim (j.mitek@seznam.cz)
Vážení, soused mne nechce pustit na jeho pozemek k výměně části plotu mezi našimi pozemky. Má na to právo?
Děkuji za odpověď.

ing. Mítek Jiří
Slovákova 4393/2
76701 Kroměříž
tel.:606 698 444
15. 02. 2017 12:14: čumáček (nikolbertoldiova@gmail.com)
Dobrý den
Chtela bych poprosit o radu. Nevim si rady se sousedem, několikrát my osobně vyhrožoval mou osobní likvidací, pořád na mě slovně útočí, dělá naschvál, uráží mou osobu, pomlouvá mě. Mam obavy ze to tak skončí a jednoho dne mě vážně(teď použiji sousedova slova) zlikviduje. Ja osobně si souseda vubec nevšímám a snažím se mu ghybat.
15. 02. 2017 12:13: čumáček (nikolbertoldiova@gmail.com)
Dobrý den
Chtela bych poprosit o radu. Nevim si rady se sousedem, několikrát my osobně vyhrožoval mou osobní likvidací, pořád na mě slovně útočí, dělá naschvál, uráží mou osobu, pomlouvá mě. Mam obavy ze to tak skončí a jednoho dne mě vážně(teď použiji sousedova slova) zlikviduje. Ja osobně si souseda vubec nevšímám a snažím se mu ghybat.
24. 10. 2016 19:57: Kutil (frantisekzahradnik7@gmail.com)
Dobrý den mám souseda který mne již několikrát verbálně napadl,a dneska mne dokonce vyhrožoval fyzickou likvidací.Zeptalo se mne jestli máme doma také ochranku že jinak špatně dopadneme.
06. 07. 2015 18:10: jana (vlnovajana@seznam.cz)
Dobrý den, mám souseda, který mě slovně napadá, přes manžela mi vzkazuje, že jsem slepice.. Je starší- kolem 60let. Já si ho nevšímám, ale mám pocit, že takto to dál nejde.
26. 05. 2015 13:39: slunicko (nadarusova@seznam.cz)
Dobrý den.Mám sousedku která mi stale nadáva a všude nás pomlouvá,já se s ní nebavím a její výroky nereaguji,co se s tím dá dělat děkuji za radu
28. 12. 2013 12:47: RH123 (RH123@SEZNAM.CZ)
Dobrý den. V paneláku máme problémového souseda. Má záchvaty vzteku, dnes zase jeden takový prodělal. Řve tak na své prarodiče že to jo slyšet až přes několik zdí. Pokud si dovolím mu něco říci, jako že by tu mohl být klid a co je to za jednání, tak mě dnes poslal do všech orgánů a nazval všemi zvířaty. A dokonce mi tentokrát vyhrožoval že mi nakope a rozbije slušně řečeno ústa. Je to feťák, všichni to vědí, ale nikdo na něj nemůže. Co mám dělat, mám strach že mi ublíží když je zfetovaný. Děkuji RH123
04. 09. 2009 09:48: Alice ()
Pro Petrumilu-no nejednodušší je na tu vaši sousedku zavolat sociálku až bude zhulená nebo opilá nemusíte se představovat stačí anonymě a když nebudou konat tak si stěžovat výš
02. 10. 2008 19:49: petrumilka (DeutschovaPetra@seznam.cz)
Dobrý den,chci se zeptat né jen za mě ,ale i za jiné susedy!Máme v domě jednu psychopatku,která nám znepříjemňuje život,tak ,že nám sebrala kus nábydku od skříně,který sme si tam odložili a odložila jej k popelnici,následovně zavolala policii a když sme se sešli u přestupkové komisi,vypověděla,že sme, ten nábytek odnesli s ní.Jiné sousedy napadá slovně a vyhrožuje.Jednou to došlo tak daleko,že i jednu z nás napadla.Co máme dělat proti tomu?Jak se máme bránit,když je to psychopadka,která fetuje,chlastá a nechává 6 leté dítě samotné doma?děkuji za rychlou odpověď
20. 07. 2008 14:01: Peggy (miluse.cihlarova@seznam.cz)
Dobrý den, prosím jak reagovat na urážky sousedů. Dá se s tím něco dělat? Vždycky když se potkáme před domem, tak mě uráží.... ty krásko jedna, ty hvězdo a když se bráním tak mi říká krávo tlustá a ták. Hrůza hrůza hrůza. Asi se odstěhuju.

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .