SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

PSYCHOPATICKÝ SOUSED

jak zatočit s tím, kdo vám znepříjemňuje život v bytě

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: šestset dvě
číslicemi:
 


24. 10. 2016 19:57: Kutil (frantisekzahradnik7@gmail.com)
Dobrý den mám souseda který mne již několikrát verbálně napadl,a dneska mne dokonce vyhrožoval fyzickou likvidací.Zeptalo se mne jestli máme doma také ochranku že jinak špatně dopadneme.
06. 07. 2015 18:10: jana (vlnovajana@seznam.cz)
Dobrý den, mám souseda, který mě slovně napadá, přes manžela mi vzkazuje, že jsem slepice.. Je starší- kolem 60let. Já si ho nevšímám, ale mám pocit, že takto to dál nejde.
26. 05. 2015 13:39: slunicko (nadarusova@seznam.cz)
Dobrý den.Mám sousedku která mi stale nadáva a všude nás pomlouvá,já se s ní nebavím a její výroky nereaguji,co se s tím dá dělat děkuji za radu
28. 12. 2013 12:47: RH123 (RH123@SEZNAM.CZ)
Dobrý den. V paneláku máme problémového souseda. Má záchvaty vzteku, dnes zase jeden takový prodělal. Řve tak na své prarodiče že to jo slyšet až přes několik zdí. Pokud si dovolím mu něco říci, jako že by tu mohl být klid a co je to za jednání, tak mě dnes poslal do všech orgánů a nazval všemi zvířaty. A dokonce mi tentokrát vyhrožoval že mi nakope a rozbije slušně řečeno ústa. Je to feťák, všichni to vědí, ale nikdo na něj nemůže. Co mám dělat, mám strach že mi ublíží když je zfetovaný. Děkuji RH123
04. 09. 2009 09:48: Alice ()
Pro Petrumilu-no nejednodušší je na tu vaši sousedku zavolat sociálku až bude zhulená nebo opilá nemusíte se představovat stačí anonymě a když nebudou konat tak si stěžovat výš
02. 10. 2008 19:49: petrumilka (DeutschovaPetra@seznam.cz)
Dobrý den,chci se zeptat né jen za mě ,ale i za jiné susedy!Máme v domě jednu psychopatku,která nám znepříjemňuje život,tak ,že nám sebrala kus nábydku od skříně,který sme si tam odložili a odložila jej k popelnici,následovně zavolala policii a když sme se sešli u přestupkové komisi,vypověděla,že sme, ten nábytek odnesli s ní.Jiné sousedy napadá slovně a vyhrožuje.Jednou to došlo tak daleko,že i jednu z nás napadla.Co máme dělat proti tomu?Jak se máme bránit,když je to psychopadka,která fetuje,chlastá a nechává 6 leté dítě samotné doma?děkuji za rychlou odpověď
20. 07. 2008 14:01: Peggy (miluse.cihlarova@seznam.cz)
Dobrý den, prosím jak reagovat na urážky sousedů. Dá se s tím něco dělat? Vždycky když se potkáme před domem, tak mě uráží.... ty krásko jedna, ty hvězdo a když se bráním tak mi říká krávo tlustá a ták. Hrůza hrůza hrůza. Asi se odstěhuju.
02. 05. 2008 16:15: kamikatze ()
Co s tím, když mě natírají a ubližují a jsem jen ubohý důchodce?neprávem?
18. 12. 2007 11:38: Jarka (portray@centrum.cz)
Dobrý den,obracím se na Vás s prosbou o radu.Bydlím v paneláku vedle sousedů,
kteří mi ztrpčují život neustálým bou- cháním do regálů v komoře umístěné ved-le mého pokoje a zároveň ložnice.A to i v noci.Domluva s nimi není možná.Paní tvrdí,že to od nich není a je strašně uražená a nebo se mi směje do očí.Já pracuji na tři směny a pořádně se vyspat,to je můj sen.Bydlím sama a to jim asi nejvíce vadí.Žiji v Hořicích.Děkuji za radu.
02. 10. 2007 15:04: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@internetporadna.cz)
Dobry den,
reaguji na Vas nize uvedeny dotaz ze dne 29. 9. Potrebujete-li odbornou radu, muzete nam napsat v sekci "zadat dotaz". Obcanske poradenstvi je v soucasne dobe otevrene pro prijem novych dotazu. Krome emailu a prezdivky je nutne uvest take region z nehoz pochazite, abych Vas dotaz pripadne mohla poslat odbornikovi z Vaseho kraje nebo aby Vam redaktor poradil na koho se muzete v okoli obratit. Email i region bezny navstevnik nevidi.

S pozdravem, Andrea Rakusanova

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .