SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

PSYCHOPATICKÝ SOUSED

jak zatočit s tím, kdo vám znepříjemňuje život v bytě

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: pětset sedmdesát devět
číslicemi:
 


26. 02. 2019 18:37: Kočička (kocourkovamonika1@gmail.com)
Dobry den potřebuji poradit od roku 2010 bydlím v socialním bydlení mezi romskou populací.Od roku 2016 v tomto objektu dělám domovnici.Od počatku této funkce mi jisty sousedi věčně vulgarně napadají něktěří se už odstěhovaly a boužel se sem nastěhovaly další a další sousedi kteří mě jen napadají pracuji jako pomocná síla ve školní kuchyni.mam tři děti z toho jedno je plnolety a partnera po mozkové mrtvici je invalidní duchodce.Vulgarní napadění mi již zasahuje do soukromého života.mam tady souseda ktery už neví jak mi ještě vice z nepřijemnit život a tuto sobotu mi napadl slovně mého syna syn už naší psichickou situaci nezladnul a boužel po sousedovi skočil a ve vzteku mu nohou rozkopnul přední světlo soused na policii udal že mu syn rozkopal celé auto druhy den soused přišel za mym invalidním přítelem a začal mu povídat jak semnou vulgarní slova může žit a že se diví že ještě žije.přítel bere antidepresiva ale tato situace mu nepomaha v jeho stavu všechno řeším přes urady ale uřad mi tohoto souseda odmítá odstěhovat a proto se obracím na vás děkuji za odpověd
21. 08. 2018 21:08: Barbara (barbara.t@seznam.cz)
Před 3 lety jsem se ze zdravotních důvodů přestěhovala spolu s dcerou a psem z Karvinska na Slovácko.Moc jsem se těšila na skvělé bodré jihomoravany a nový život bez nemocí.Už týden po nastěhování jsem pochopila, že soused na patře je psychopat.Situace během 3 let eskaluje a já jsem nyní v situaci, kdy se bojím vycházet z bytu a dceři se značně zhoršil psychický stav.SVJ tvořené ze 6 domácností,kdy fakticky v domě jsou obydleny 4 byty, mi v mých problémech se sousedem nepomůže, protože aby měli klid, proti psychopatickému sousedu, který zde bydlí nejdéle ze všech a je zde za vůdce,nepůjdou.Jsme tudíž s dcerou vydány napospas neustálým atakům v podobě vulgárních a ponižujících urážek, schválností a neustálým tlakem, kdy soused řeší nesmyslně situace, které jsou jinde běžnou součástí komunitního bydlení.Policie mi nepomůže, nemám to jak dokázat.Odstěhovat se nemůžu, byt jsem koupila na hypotéku, kterou budu splácet ještě 20 let.Měla jsem dokonce infarkt a nejspíš zde umřu dříve než soused, senior, který žije z mé životní energie.Poradíte, jak žít dál?Děkuji.
22. 08. 2017 10:59: pablo (pablosudiko@seznam.cz)
Mám za souseda psychopata,ohrožuje nás svým bojovým psem,který vniká přes jeho plot na naší zahradu,vyhrožuje fyzickou likvidací družce.
14. 06. 2017 21:08: ketim (j.mitek@seznam.cz)
Vážení, soused mne nechce pustit na jeho pozemek k výměně části plotu mezi našimi pozemky. Má na to právo?
Děkuji za odpověď.

ing. Mítek Jiří
Slovákova 4393/2
76701 Kroměříž
tel.:606 698 444
15. 02. 2017 12:14: čumáček (nikolbertoldiova@gmail.com)
Dobrý den
Chtela bych poprosit o radu. Nevim si rady se sousedem, několikrát my osobně vyhrožoval mou osobní likvidací, pořád na mě slovně útočí, dělá naschvál, uráží mou osobu, pomlouvá mě. Mam obavy ze to tak skončí a jednoho dne mě vážně(teď použiji sousedova slova) zlikviduje. Ja osobně si souseda vubec nevšímám a snažím se mu ghybat.
15. 02. 2017 12:13: čumáček (nikolbertoldiova@gmail.com)
Dobrý den
Chtela bych poprosit o radu. Nevim si rady se sousedem, několikrát my osobně vyhrožoval mou osobní likvidací, pořád na mě slovně útočí, dělá naschvál, uráží mou osobu, pomlouvá mě. Mam obavy ze to tak skončí a jednoho dne mě vážně(teď použiji sousedova slova) zlikviduje. Ja osobně si souseda vubec nevšímám a snažím se mu ghybat.
24. 10. 2016 19:57: Kutil (frantisekzahradnik7@gmail.com)
Dobrý den mám souseda který mne již několikrát verbálně napadl,a dneska mne dokonce vyhrožoval fyzickou likvidací.Zeptalo se mne jestli máme doma také ochranku že jinak špatně dopadneme.
06. 07. 2015 18:10: jana (vlnovajana@seznam.cz)
Dobrý den, mám souseda, který mě slovně napadá, přes manžela mi vzkazuje, že jsem slepice.. Je starší- kolem 60let. Já si ho nevšímám, ale mám pocit, že takto to dál nejde.
26. 05. 2015 13:39: slunicko (nadarusova@seznam.cz)
Dobrý den.Mám sousedku která mi stale nadáva a všude nás pomlouvá,já se s ní nebavím a její výroky nereaguji,co se s tím dá dělat děkuji za radu
28. 12. 2013 12:47: RH123 (RH123@SEZNAM.CZ)
Dobrý den. V paneláku máme problémového souseda. Má záchvaty vzteku, dnes zase jeden takový prodělal. Řve tak na své prarodiče že to jo slyšet až přes několik zdí. Pokud si dovolím mu něco říci, jako že by tu mohl být klid a co je to za jednání, tak mě dnes poslal do všech orgánů a nazval všemi zvířaty. A dokonce mi tentokrát vyhrožoval že mi nakope a rozbije slušně řečeno ústa. Je to feťák, všichni to vědí, ale nikdo na něj nemůže. Co mám dělat, mám strach že mi ublíží když je zfetovaný. Děkuji RH123

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .