SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Buďte chytřejší než Vaše dluhy... Vyzrajte na ně s námi!

InternetPoradna.cz, 12. 05. 2016 09:44

pic/article/foto/26471.jpg Na začátku může být rozbitý sporák, pračka, nefunkční mobil, únava a potřeba pořádné dovolené, nebo jen nezištná pomoc dětem či vnoučatům. Nebo předváděcí akce s vidinou chutného oběda a dárku zdarma. Ten pak však bohatě vykupujeme předraženým a „zaručeně užitečným“ zbožím. Vlastní úspory nestačí a nízké splátky půjček nic zlověstného nenaznačují, zkusíme tedy jednu. Po čase další. A pak se COSI stane. Ztratíme práci, onemocníme, opustí nás partner. A jsou tady. DLUHY. Přijde první obálka, druhá, pak třetí. Ze strachu z následků je přestáváme otvírat. Najednou mají nad námi moc. Ruší náš spánek, napovídají něco o černé budoucnosti. Bojíme se o nich říct svým blízkým a jsme v tom sami. A když se konečně rozhodneme situaci řešit, všude chtějí peníze, které nemáme.


Opravdu všude? NE! Naše poradna pomohla od roku 2011, kdy jsme se dluhovým poradenstvím začali intenzivně zabývat, stovkám z Vás zcela bezplatně. Nejčastěji řešíme problematiku povolení oddlužení, známe ale i odpovědi na jiné důležité otázky týkající se dluhů. Jak se vyznat v podmínkách půjček, kterých je v současné době nabízeno nepřeberné množství? Jak sestavit rodinný rozpočet tak, abychom vždy dokázali své závazky splácet? Co všechno znamená exekuce? Dá se jí bránit? Kde jsem udělal chybu a jak ji neudělat znovu?
Kladete si podobné otázky? Napadá Vás jiná? Pokud je Vám více než 50 let, nebo jste dlouhodobě nemocní, případně žijete se zdravotním postižením, objednejte se u nás a získejte odpovědi. Stejnou možnost mohou využít také všichni Vaši blízcí a pečující. Najdete nás na ulici Wurmova 7 v Olomouci. Pro objednání můžete také zavolat na telefonní čísla 774 724 877; 587 406 126, nebo nás kontaktovat prostřednictvím emailu olomouc@iporadna.cz.
Tam, kde Vy ztrácíte hlavu, my hledáme řešení… Vysvětlíme Vám pojmy, kterým nerozumíte, budete vědět, co se s Vašimi dluhy teď děje a co ještě můžete očekávat. A především Vám poradíme, jak dál postupovat a jaké možnosti řešení můžete využít. Pomůžeme Vám s vyplněním potřebných formulářů i sepsáním důležitých dokumentů. S námi budete vědět, jak si ve světě půjček poradit, a co dělat, když Vám dluhy přerůstají přes hlavu. Jsme v tom s Vámi!

Leták ke stažení zde:
Leták 1.strana
Leták 2.strana


tisková verze článku


Přidejte komentář:

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: čtyřista osmdesát šest
číslicemi:
 


11. 01. 2016 14:12: InternetPoradna (office@iporadna.cz)
11. 01. 2016 14:11: InternetPoradna (office@iporadna.cz)
11. 01. 2016 14:11: InternetPoradna (office@iporadna.cz)
25. 10. 2015 14:12: Dana (alka2015@seznam.cz)
Dluhy přišly snadno. Než jsem se nadála nemohla jsem splácet. Na internetu jsem narazila na webové stránky http://www.kontrolaexekuce.cz kde jsem své jméno projela a ihned mi vyjelo nemilé překvapení. Nezbylo nic jiného než se přizpůsobit a situaci řešit. Doufám, že už takovou situaci nezažiji

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .