SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Zde Vám nabízíme prostor pro vyjádření Vašeho názoru vztahujícího se k některé z našich služeb, popř. jiné podněty a připomínky k naší činnosti. Hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz, dotazy položené zde nebudou odbornými poradci zodpovězeny.

Chcete-li se spojit s jinými čtenáři, vyhledejte diskusi v tématu, které Vás zajímá.

Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat své vzkazy.

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: sedmset osmdesát
číslicemi:
 


05. 06. 2008 15:23: Otáhal Lukáš (lukas.otahal@internetporadna.cz)
Dobrý den,
Reaguji na příspěvek Veroniky na dotaz s občanského poradenství ze dne 8.3 .
Velmi děkujeme za zpětnou vazbu, která nám pomůže ke zkvalitnění služby a odpovědí.
Informaci jsem poslal redaktorce, aby byla odpověď upravena.
Lukáš Otáhal
16. 05. 2008 15:36: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@internetporadna.cz)
Dobrý den farizeji,
děkujeme za Váš příspěvek a omlouváme se za pozdní reakci z naší strany. Přesně ale nevíme co jste měl na mysli. Budete-li chtít, můžete nám to blíže objasnit.

S pozdravem, Andrea Rakušanová
18. 04. 2008 16:58: farizej ()
není nic horšího, než využívat dobré práce dobrých psychologů,pracujících zdarma
21. 03. 2008 02:29: navstevnik ()
Dekuji, Nasel jsem.
18. 03. 2008 16:03: a.live (a.live@centrum.cz)
Dobrý den, chtěla bych reagovat na dotaz, který jsem našla v sekci občanského poradenství. Jde o dotaz ohledně peněžité pomoci v mateřství od "micka" ze dne 8.3.2008 a následné odpovědi. Není zcela přesná. Bc. Chamraďová Lucie uvádí, že tazatelka nemá na peněžitou pomoc v mateřství nárok, avšak v případě, že by jako studentka prezenčního studia přerušila toto studium, nárok na peněžitou pomoc v mateřství ji vzniká v době 6 týdnů před porodem. V letošním roce jde o částku 254 Kč/den. S pozdravem Veronika
15. 02. 2008 16:55: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@internetporadna.cz)
Dobré odpoledne Kaceenko,
děkujeme za podnět. Určitě nám záleží na tom, aby služby, které poskytujeme byly kvalitní. Na Vámi zmiňovaných stránkách
http://psychiatrie.zbynekmlcoch.cz/ je skutečně mezi jinými i odkaz na InternetPoradnu. Tyto stránky ovšem neprovozujeme my ! Proto také nemůžeme za to jak autor sekci, do které odkazy dal, nazval. Stránky jsem dnes viděla poprvé.

My naopak pomáháme lidem, kteří mají osobní problémy a uvažují o sebevraždě. Pokud dostaneme takový dotaz, posíláme ho odborníkům - psychologům nebo psychiatrům a snažíme se co nejdříve odpověď zajistit, dát tazateli kontakt na koho se může ve svém okolí obrátit a co může udělat pro to, aby mu bylo líp. Můžete se o tom přesvědčit podíváte-li se na již zodpovězené dotazy v oblasti Psychologické poradenství nebo zadáním vlastního dotazu.

S pozdravem, Andrea Rakušanová
15. 02. 2008 16:10: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@internetporadna.cz)
Milá ztracena,
pokud Vás něco trápí, rádi Vám zkusíme poradit. Prosím napište nám něco blíž o svém problému. Můžete se také obrátit na odborníka - psychologa ve svém okolí. Kontakty najdete na internetu, ve Zlatých stránkách nebo Vám poradí na Lince důvěry, jejich seznam najdete na stránkách: www.capld.cz/show.php?sk=9 .

S přáním hezkého dne, Andrea Rakušanová

15. 02. 2008 05:00: kaceenka ()
tedy můj vzkaz byl k tomuto odkazu : http://psychiatrie.zbynekmlcoch.cz/
15. 02. 2008 04:38: kaceenka ()
Vážení, velice se omlouvám a nechci vás opravdu urazit, ale pokud vám na vašich službách záleží tak mou připomínku přinejmenším oceníte. skutečně jsem přemýšlela o vyhledání psychiatrické pomoci a na tento dotaz mi vyjel i váš odkaz, ale hned pod ním dost tučně napsáno "máte chut spáchat sebevraždu?" a to mě rozesmálo a napadlo mě že na tuto pomoc je zřejmě brzy a že ji rozhodně nevyhledám u vás. nejsem psychiatr a možná se pletu, je to čistě laický názor, ale vím o čem sebevražda je, moje matka se o ni několikrát pokusila, proto je nenávidím, ovšem musím přiznat že jsem na ni už jednou v životě pomyslela a ale ne abych jako alkoholik někoho vydírala, ale zažila jsem ten nejodpornější pocit ničeho černé díry pocit že už vlastně mrtvá jsem, vlastně jsem necítila vůbec nic!!! to bylo to nejhorší!byl to hnus a proto myslím že spojení chut na sebevraždu je to nejstrašnější spojení a pokud vyšlo z pera doktora lidské duše tak s úsměvem říkám že to je doufám ten nejmorbidnější nesmysl co jsem slyšela, ale třeba to má být záměr který nakonec na mě zabral a rozesmál mě. vážně nevím je to jen můj názor! tak se mějte krásně! Kateřina 32 let P.S. možná to je psycholéčba šokem v tom případě zcela bez ironie říkám, klobouk dolu, na mě to zabralo ale zároven taky odradilo a to je možná škoda
06. 02. 2008 13:13: ztracena ()
ktere necitim v srdci a ani chut ich spravit len ma strašia.Jak sa toho zbavit a pozitivne zacat myslet?Dekuji za odpoved

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .