SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
E-LINKA DŮVĚRY
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Zde Vám nabízíme prostor pro vyjádření Vašeho názoru vztahujícího se k některé z našich služeb, popř. jiné podněty a připomínky k naší činnosti. Hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz, dotazy položené zde nebudou odbornými poradci zodpovězeny.

Chcete-li se spojit s jinými čtenáři, vyhledejte diskusi v tématu, které Vás zajímá.

Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat své vzkazy.

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: čtyřista padesát šest
číslicemi:
 


22. 08. 2011 13:41: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (andrea.rakusanova@iporadna.cz)
Dobrý den beduine,
měli jsme technické problémy na E-lince. Už by to mělo být v pořádku.

Za vzniklé potíže se omlouváme,
Děkujeme za pochopení.
Andrea Rakušanová
26. 04. 2010 10:13: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@iporadna.cz)
Dobrý den.
sekce "návštěvní kniha" slouží k volné diskuzi návštěvníků a k příspěvkům týkajících se kvality služby. Pokud byste chtěla znát radu odborníka, můžete zadat svůj dotaz v sekci "zadat dotaz". Z toho co píšete, by bylo vhodné občanské poradenství. Kromě přezdívky je nutné uvést také region z kterého pocházíte, abychom Váš dotaz případně mohli poslat odborníkovi z Vašeho kraje nebo aby Vám redaktor poradil na koho se můžete v okolí obrátit. Email i region v odpovědích běžny navstevnik nevidi. Nebo nám napište odkud jste a my dotaz vložíme za Vas.

Děkujeme.
S pozdravem, Andrea Rakušanová, operátorka
24. 04. 2010 22:57: karamela47 (hankamazana-1962@seznam.cz)
dobry den,chtela sem se poradit,mam odkoupeny byt, v baraku kde je vice bytu.Ale mam problem z dva z najemniku proste odmitaji udrzovat v cistote spolecne prostory.Este maji psy a ani ponich si neuklizi.Uz sme stoho zoufaly,spravcova je starsi pani a nechce si delat zle,majitel baraku rekl at se dohodnem mezi sebou,ale snazili sme se ,domluva neni mozna je naka moznost jak se branit? predem dekuji mazanova
20. 01. 2010 01:25: Jirka ()
Chtěl bych zde poděkovat pí. doktorce Olze Rutové za odpověď.
Díky, že jste si našla čas odpovědět. Budu se snažit zamyslet se co dál. Třeba podle Vaší rady najdu něco, co by změnilo moje myšlenky na ...
05. 11. 2009 12:24: Jitka (jitpavlatova@seznam.cz)
Chtěla bych moc poděkovat Rutové Olze Phdr.za její pomoc a hlavně za to,že i po zoppovězení dotazu se opravdu zajímala jak to s mým nemocným synem dále vypadá a jak se situace vyvíjí.Dala mi opravdu sílu řešit situaci a pomoci i sobě.Díky Vám paní doktorko!!!! Pavlátová Jitka
07. 07. 2009 13:23: hannah ()
Dobrého dne, přeji, tímto bych chtěla moc a moc poděkovat redaktorům co mi odpověděli na mé dotazy, takže, ještě jednou díky, Hanka.
16. 06. 2009 08:42: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@internetporadna.cz)
Dobrý den Petře,
Váš dotaz byl zodpovězen pod prezdivkou Pavel 12. 5., odkaz a text odpovědi je:

www.iporadna.cz/prace/vsechnyodpovedi.php?question[questid]=17356

Možná se někde stala technická chyba a odpoveď Vám neprišla na email.

S pozdravem, Andrea Rakusanova
11. 06. 2009 20:26: Petr (3000@centrum.cz)
Dne 12.5.09 jsem zadával dotaz pod č. 17356, do dnešního dne jsem nedostal odpověď. Může se stát, že na některé dotazy vůbec nereagujete, příp. mám svůj dotaz poslat znovu?
29. 05. 2009 09:29: Rakušanova Andrea, Bc., DiS. (office@internetporadna.cz)
Dobry den Sersii,
reaguji na Vas prispevek z 27. 5. v navstevni knize. Tato sekce slouzi k volné diskuzi navstevniku a k prispevkum tykajicich se kvality služby. Pokud byste chtela znat radu odbornika, muzete zadat svuj dotaz v sekci "zadat dotaz". Krome emailu a prezdivky je nutne uvest take region z nehoz pochazite, abych Vas dotaz pripadne mohla poslat odbornikovi z Vaseho kraje nebo aby Vam redaktor poradil na koho se muzete v okoli obratit. Email i region bezny navstevnik nevidi. Nebo mi napiste odkud jste a ja dotaz vlozim za Vas.

Dekuji za pochopeni.
S pozdravem, Andrea Rakusanova, operatorka
28. 04. 2009 12:47: edulinecka ()
Dobrý den,

prosím, všechny, kteří byli podvedeni firmou Coma s.r.o,http://www.unet.cz/ aby se mi ozvali na mail:edulinecka@seznam.cz. Jedná se o podvodný inzerát nabízený již loni jménem jednatele společnosti, který se stal obětí podvodu.

Pachatel si bere na údajné zájemce o práci půjčky v hodnotě několika tisíc korun. Prosím, ozvěte se, vše je v šetření a jedná se o hromadnou žalobu na daného pachatele.
E-mail: edulinecka@seznam.cz

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .