SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Nemám rád skauty

mám s nima špatné zkušenosti

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: třista třicet
číslicemi:
 


03. 04. 2012 15:45: Davca ()
Ikdyž mám rád přírodu a toužím poznal nové kamarády...Se skauty jsem skoro skončil..je mi to líto..Třeba jsou někde i fajn a poctiví lidé a vstřícní ve skautu..Ale tady jsem to nezažil..Bohužel..
03. 04. 2012 15:43: Davca (Sladkyd@centrum.cz)
Neříkám to rád...Ale nemám je moc rád..Jsem z Prahy 6..A členové ale hlavně vedoucí těchto oddílu na Praze 6 mě velmi zklamali ,mrzí mě to..Možná že jinde je to jiné..Ale tady jsou to jen pokrytci ..Nemám je rád. Kolikrát jsem se snažil se s nima zkontaktovat, sejít..Popovídat si..Požádal o pomoc..A čeho jsem se dočkal. Odmítnutí...A ještě mi skoro vynavadali. At už jim nepíšu apod..

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .