SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

Čo si myslíte o Bohu

Láska

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: devětset dvacet devět
číslicemi:
 


13. 02. 2012 10:06: Didi (didihaifa@seznam.cz)
Zkusme si lidi odpovědět k čemu potřebujeme boha. Pokud nechceme prolévat vlastní krev, měli bychom přijmout náhradní. Pak není co řešit. Není odpuštění hříchu bez vylití krve !! Nevymyslel jsem si to, jen přečetl v bibli, jak tedy na to? Musíme to řešit dokud je čas, přeci nechceme skončit v pekle. Tím, že budeme skutečnost zmaru popírat, nic nevyřešíme. Nějaké řešení existovat musí. Kdo hledá, najde. Nemeškejme.Váš Didi
28. 02. 2011 13:19: skep ()
potkalo mě něco jako Pohanku, důkaz, že nic....a taky se to nedá popsat, kdyby se to popsalo, zní to banálně. asi stejně jako když někdo chce popsat, jak mu bůh pomohl. mně prostě nepomohl ve zcela zásadní věci.. která se už nedá napravit. přesto stále doufám, že ho nějak znovu objevím a že pomůže.....
21. 07. 2010 18:48: mikik ()
Milí přátelé!
Tak co já si myslím? Myslím si, že člověk byl stvořen, aby věřil, jenže....někdo to nazývá ,,náhodou"...jiný má podle svého ,,osud"....další tomu říká ,,štěstí"....jiný věří v ,,egypské bůžky" a někdo prostě v Boha...každý z nás jde svou cestou...sama nebudu říkat, která je správnější...myslím si, že nejsem ten spárvný člověk, nevím, jak to vše funguje....každopádně...jsem ,,normální" člověk, který se věnuje sportovně peskům, vede oddíl skautíků...pro ostatní je atheistou, až na náramek se svatými a křížkem...ale vnitřně jsem já u Boha...chyla jsem se římskokatolického směru:) myslím si, že doba je vyspělá a každý si může časem zvolit svou víru...ale zvlastní zkušenosti vím, že se člověk začně upínat přímo na víru, když ho něco v životě hodně srazí a on potřebuje vysvětlení...Já jsem celkem spokojená...i když věřím v to, co chci:)
05. 05. 2009 14:29: Dava ()
Jinak pro Marki, Sysel a Matys: Mám vás rád jako lidi, přeji vám vše dobré v životě. Jen mi přijde, že svou víru berete dost náruživě..Takovým lidem se často stane, že ne úplně rozumí ostatním lidem a vše nazírá jen pohledem víry, bible apod. Ale život je opravdu složitý a těžký. A berou-li se některé církevní pravdy doslova nemusí to vždy být jen pro dobro věci.. Nevím. Prostě mě tak něco napadá.. Přeji vám spokojenost v životě..
05. 05. 2009 14:01: Dava ()
O bohu si myslím, že bez ohledu na to jestli je nebo ne, tak ho k životu nepotřebuju, poněvadž mi nijak nepomáhá, neodpovídá na mé dotazy a ani mi nedal do cesty lidi, co by mi pomohli najít světlo na konci tunelu obtížných časů... A bohužel i křestané co jsem potkal mi prakticky nepomohli jen moralizovali. Je to ostatně škoda, rád bych našel člověka co mi ukáže cestu a aktivně mi pomůže vyřešit mé potíže. Je to věčná škoda. Mějte se fajn lidičky..
02. 05. 2009 11:09: matys (matys@seznam.cz)
posmrtný život, otázky duchovna a různé duchovní cesty jsou také na www.mojevira.cz

<a href="http://www.mojevira.cz">www.mojevira.cz</a>
25. 03. 2008 13:23: sysel ()
Není důležité, co si myslím o Bohu, důležité je, co si bude myslet On o mě. Hm
06. 01. 2008 20:41: Marki ()
Ahojky - já si myslím, že ač si myslíme co chceme nezměníme nic z toho co je. A Bůh - originálním názvem -"Jsem který jsem", nebo taky jen JSEM je podstata bytí - existence. I naší existence - on vše vytvořil, tvoří, udržuje při životě. Nebýt jeho, tak už nejsme. Ale kdo nepozná jeho lásku umře. Kdo hledá ten najde. A kdo najde ten miluje. A kdo miluje ten má naději na přežití - ať už si planetu zničíme sami nebo hněv Boží. Čtěte Bibli, poví Vám víc. Čtěte v přírodě, bude Vám šeptat. Zpívejte písně a oslavujte život - oslavujte Boha a on se Vás bude dotýkat. Bůh není jen pocit. Bůh je pravda. Bůh je cesta - jediná správná cesta k životu.
Bůh Vám žehnej v novém roce 2008 v hledání cesty. Když ne tady na zemi, snad se sejdem někdy osobně u Jeho nohou. Naviděnou. :)))
01. 09. 2007 23:49: Marek (francanm@yahoo.co.uk)
Myslim si, ze BUH je stvoritel vseho, puvodni svrchovana osoba. Je pricinou vseho. Je samozrejme ze ho nikdo nemuze videt, jak si nekteri lide mysli, ale pouze citit, protoze BUH je energie. A samozrejme, ze ho muze citit pouze clovek ktery ma dobre srdce. My vsichni jsme duse zijici v lidskem tele a BUH sidli v srdci kazdeho z nas jako nadduse. My vsichni jsme jeho nedilne soucasti. Takze vsechno co delame BUH take vidi. Dekuji BOHU ze mohu zit....
20. 08. 2007 11:09: bale ()
myslím že bůh není tvor ani výtvor,bůh nic nekoná, všechny skutky dělají pouze lidé,bůh je obsah,síla,láska..každý ho máme kousek v sobě,každý ho vnímáme jinak a různě silně a někdo vůbec.každý kdo chce, má možnost se jím nechat ovlivnit k lepšímu,tím že mu bude naslouchat. myslím že není nutné patřit k nějaké církvi či náboženství aby člověk věřil v boha, i když je to nepochybně snažší.

Jdi na stranu << předchozí     následující >>

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .