SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři
08. 01. 2013 19:28 - brnobohu
křesťanství:
Dobrý den,
mám takovýto dotaz.

Snažím se být praktikující věřící.Jsem pokřtěný 1999, biřmovaný 2005, mám svátost manželství 2006, chodím pravidelně na zpověď a na nedělní bohoslužby, a na zasvěcené svátky, snažím se chodit i na doporučené svátky. Doma se snažím modlit pravidelně s manželkou, kterou miluji a chci mít s ní miminko, ale okolnosti nám toto zatím nedovolily. Dále mám bohatou psychiatrickou minulost, poslední hospitalizace 1999, do současné doby užívám udržovací dávky atypických neuroleptik a antidepresiva 2. nebo 3. generace - nyní nevím přesně, pracuji na plný úvazek, při zaměstnání chodím na střední školu. Můj problém je ten, že hledám v Brně možnost docházet na hagioterapii, nebo bibloterapii, zkrátka skupinové setkávání lidí, kteří pevně věří, že lze provádět terapii i při četbě Bible a diskutovat o biblických příbězích v porovnání s každodenním životem a možná tak i najít sílu, Dary a Plody Ducha Svatého, Milost POsvěcující a Milost Pomáhající k potřebné změně a proměně ve svém životě. Vedení takovéto skupiny lidí bych si přál katolíky, nebo řeckokatolíky, nebo charismatiky, nebo pravoslavnými, kteří mají v této činnosti zkušenosti, případně vzdělání katechetů.
Prosím Vás velmi, poraďte mi prosím a dejte mi tipy na takovéto seskupení. Děkuji a jsem s pozdravem

11.01.2013 14:22: Poláková Zuzana, Mgr.
Dobrý den,

s uvedenými skupinami se zaměřením na terapii nemám žádné zkušenosti. Váš dotaz, který se týká docházení na hagioterapii v Brně, zkuste napsat na uvedený kontakt: hagioterapie@centrum.cz

Další informace je možné vyhledat na webových stránkách: http://www.hagioterapie.cz/

Pokud byste potřeboval upřesnit i další nabídku terapeutických směrů, pošlete ještě dotaz na doplnění přehledu terepeutických skupin.

S pozdravem a s přáním pěkného dne

Z. Poláková


tisková verze dotazu

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .