SLUCHOVÉ POSTIŽENÍ
TĚLESNÉ POSTIŽENÍ
MENTÁLNÍ POSTIŽENÍ
DROGY A ZÁVISLOSTI
OBČANSKÉ PORADENSTVÍ
DUCHOVNÍ PORADENSTVÍ
PSYCHOL.PORADENSTVÍ
MENŠINY A CIZINCI
ZAMĚSTNANOST

Naši partneři

Vítejte v diskusní části webu! Tento prostor je určen pro sdílení Vašich názorů, postojů a zkušeností s dalšími klienty našich služeb a není zpravidla zodpovídán našimi specialisty. Proto, hledáte-li na našem webu odbornou pomoc, zadejte dotaz.

Předpokládáme, že naši diskutující chtějí svými příspěvky něco získat či naopak předat tak, aby také ostatní měli z jejich zkušeností užitek. Příspěvky vulgární, urážlivé, či jakkoli odporující platným normám ČR budou proto smazány, stejně jako příspěvky neodpovídající zvolenému tématu.

Příspěvky vztahující se k oznamovací povinnosti budou poskytnuty příslušným institucím.

Našli jste příspěvek, který sem nepatří? Napište na office@internetporadna.cz.

rivotril

je to problém ....

přezdívka:
e-mail:
Pro ověření prosím vepište do políčka následující číslo číslicemi.
Příklad: stojedenáct = 111.
slovy: šestset třináct
číslicemi:
 


01. 02. 2020 20:59: sandra (agnes2@email.cz)
Rivotril beru asi rok O,5 mg, 2x denně, ,ůžu být závislá? Když 3,den zkouším nebrat, je mě divněm jsem podrážděná a do ničeho se mě nechce, dále mě brní obě nohy, necítím se dobře, mám úzkostlivé stavy a jsem nervozní,děkuji.
09. 08. 2007 11:35: bara78 (bara78@seznam.cz)
Rivotril je návykový. Stejně jako všechny léky ze skupiny benzodiazepinů. Můžeš se podívat sem http://www.drogovaporadna.cz/rubrika.php?rubrika=55
21. 02. 2007 12:19: kachne ()
Ahojky ... setkal se někdo z Vás s tímto lékem nebo s ním má přímo nějaké zkušenosti. Mě strašně pomáhá, beru ho už asi přes měsíc tak po 10ks 0,5mg denně. Je mi vždycky po tom fajn a daří se mi docela v noci spát. Otázkou je, že jsem se teď dozvěděla, že může být návykový .... je to pravda?
Díky za jakýkoliv příspěvek ...

Server InternetPoradna provozuje občanské sdružení InternetPoradna.cz.
ISSN 1801-5190 © InternetPoradna.cz, 2001-2013.
Licence Creative Commons
InternetPoradna.cz, jejímž autorem je InternetPoradna.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .